melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

VYLADĚNÁ SVATBA: inspirujte se tipy kapely MELODIKUM

Vyladěná svatba - tipy a inspirace pro váš svatební den

Představujeme náš vlastní seriál: VYLADĚNÁ SVATBA. Jedná se o sérii videí, ve kterých odpovídáme na časté dotazy budoucích novomanželů. Snoubenci zde mohou najít inspiraci i různé tipy, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Ať už se rozhodujete pro kapelu MELODIKUM či nikoliv, budeme rádi, že vám pomůžeme rozšířit si obzory a udělat vás velký den aspoň o kousek vyladěnější.

V první epizodě stručně představujeme naší video sérii. Zjistíte v ní, proč vznikla, co od ní očekáváme a především to, co přinese vám.

Kdy si rezervovat kapelu: Kdy je správný čas na objednání? Které termíny jsou nejžádanější? Jaké jsou výhody včasné rezervace? Proč nečekat na svatební veletrhy? Proč se nespoléhat na svatební plánovače? Odpovědi na tyto dotazy najdete ve videu.

Vybíráme místo pro vaši svatbu: Co by mělo splňovat ideální místo na svatbu? Do jaké lokality svatbu situovat? Kdy si místo rezervovat? Jak velké místo je vhodné? Kolik prostoru bude potřebovat hudební produkce? Čím si místo zútulnit?

Pár tipů pro venkovní svatbu: Jakou roli hraje roční doba? Jak se připravit na možný déšť? Jaké zvolit svatební šaty? Proč si zajistit ozvučení venkovního obřadu? Jak sladit večerní program se západem slunce?

Svatební dilema: kapela, nebo DJ – Co by měl splňovat svatební DJ? Jaké jsou výhody a nevýhody svatebního DJe? Jaké jsou silné a slabší stránky kapely? Jaké další alternativy se nabízejí? Co znamená hrát živě? Jak odhalit “nepoctivou” produkci? Jaká volba bude nejlepší pro vás?

Harmonogram svatebního dne, část 1: Jak si sestavit hrubý časový plán dne? Proč může být dobré plánování od konce? Jak dlouho trvá obřad a skupinové focení? Kolik času by mělo být mezi obřadem a začátkem kapely? Má smysl závěrečná diskotéka?

Harmonogram svatebního dne, část 2: Jak probíhá večer s kapelou? Jak postavit body večerního programu? Kdy je vhodné krájet svatební dort? Novomanželský tanec – proč, jak a kdy? Má smysl pořádat soutěže a pokud ano, kolik? Jak kapela sestavuje své hudební bloky?

Vybíráme kapelu na svatbu: Jak zjistit, jestli je kapela dobrá? Obecná pravidla a tipy pro výběr kapely dle videí. Proč vybírat regionální kapely? Co by měla kapela hrát? Na jaké další parametry si dát pozor?

Kolik stojí kapela na svatbu: Co bude mít na cenu svatební kapely vliv? Proč nelze správnou částku stanovit? Proč se vyplatí nešetřit? Co si ohlídat při kalkulaci ceny?
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...