melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

#SORRY, že nám to tak trvalo! Ale teď už je to venku…

kapela melodikum madonna sorry ples večírek párty svatba

Před několika měsíci jsme do playlistu zařadili další kousek… Stejně jako o dalších bláznivých věcech jsme o tom rozhodli jak jinak, než v dodávce po koncertě při noční cestě domů. A byla to fakt výzva! Zkrotit všechny agresivní synťáky a zahrát je dvěma rukama na jediný klaviatuře dalo totiž naší Jítě zabrat, stejně jako zbytku kapely přenést náladu a energii původně studiovýho songu na pódium. A ještě k tomu jsme nemohli porušit první bod naší kapelní ústavy – že všechno, byť se strojově přesným tikajícím metronomem v uších – zahrajeme poctivě živě, protože samohrejky a playbacky nám zkrátka nevoní. 

Zapotili jsme se, ale hrdě můžeme říct, že jsme to nakonec snad zvládli! Svůj podíl na tom mají i neviditelní a nejdůležitější členové týmu – naši kouzelníci z JAUDIO.cz, protože jejich technika a ruce se zásadně podílejí na tom, aby každá naše show nebo koncert zněly a vypadaly přesně tak, jak mají. 

Pokud zrovna nemáte možnost vyrazit na některý z našich koncertů, užijte si následující video, ve kterým jsme ve spolupráci s JAUDIO.cz a dalšími kreativci zachytili jeden z mnoha světových hitů v našem playlistu.

A pokud plánujete nějakou vyladěnou událost nebo párty, včas se nám ozvěte! Moc rádi vám přivezeme stejnou koncertní show – třeba na chlup stejnou jako ve videu. Madonna by s sebou vzala arzenál tanečníků a výstředních kostýmů, my si sebou sbalíme dávku energie a balík dalších hitovek, ale klidně i spoustu vizuální vychytávek, které už čekají ve skladu.

My se těšíme na společnou jízdu a vy se můžete těšit na další videa, která se nám už brzy vysypou z rukávu…

SORRY nás vrací na přelom let 2005/2006, kdy se tahle světově známá pecka objevila na albu Confessions on a Dance Floor (Produkce: Stuart Price & Madonna).



Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...