melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Rezervujte si kapelu MELODIKUM, obsazujeme rok 2023 až 2025

kapela melodikum koncert simply the show jaudio milenium tábor queenie

Přátelé, pořadatelé, budoucí maturanti, snoubenci, pokud plánujete vánoční večírek, ples, výročí, oslavu nebo svatbu v následujících dvou letech, právě teď je správný čas na objednání kapely MELODIKUM pro váš velký večer! V našem melodiáři postupně přibývají závazné rezervace i na sezónu 2024/2025. Rezervujte si včas ty nejlepší české a světové hity v poctivém živém podání.

Proč si objednat kapelu MELODIKUM co nejdříve?

Nejžádanější termíny často poptává více než pět zájemců, vyhovět však můžeme jen tomu nejrychlejšímu. Buďte těmi nejrychlejšími právě vy! Navíc získáte vystoupení a technické zajištění za ceny z aktuálního ceníku, bez ohledu na možná (a pravděpodobná) budoucí navyšování.

Kultura v dalších letech? Vyhlídky jsou příznivé

Věříme, že žádné lockdowny se již opakovat nebudou. Zásadní je, že pokud by omezující pandemická opatření v České republice jako dříve přeci jen platila, zásahem vyšší moci jsou rezervační smlouvy i storno podmínky neplatné. Žádné zálohy nevyžadujeme, vy jako pořadatel o žádné peníze nepřijdete!

Ještě hledáte kapelu na zimní sezónu 2022/2023?

Větší část pátků a sobot od října 2022 do února 2023 je bohužel již obsazená, stále však máme ještě pár volných termínů, které vám rádi poskytneme. Pokud plánujete svatbu v roce 2023, nečekejte na svatební veletrh – většina z nich probíhá totiž až v zimě, kdy již bývá většina jarních a letních víkendových termínů závazně obsazená.


Poptejte svůj termín na info@melodikum.cz.

Těšíme se na společná setkání!

Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...