melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Novinky

Rezervujte si kapelu MELODIKUM na rok 2022 až 2024

Kapela Melodikum v Zámecké jízdárně Český Krumlov

Přátelé, budoucí maturanti, snoubenci, pokud plánujete vánoční večírek, ples, oslavu nebo svatbu v následujících dvou letech, právě teď je správný čas na objednání kapely MELODIKUM pro váš velký večer! Rezervujte si včas ty nejlepší české a světové hity ve 100% živém podání. V našem melodiáři již průběžně přibývají závazné rezervace, a to i na zimní sezónu 2023/2024!

Proč si objednat kapelu MELODIKUM co nejdříve?

Nejžádanější termíny poptává více než pět zájemců, vyhovět však můžeme jen tomu nejrychlejšímu. Buďte těmi nejrychlejšími právě vy! Navíc získáte vystoupení a technické zajištění za aktuální ceny pro letošní rok, bez ohledu na možná budoucí navyšování.

Kultura v dalších letech? Vyhlídky jsou příznivé

Stejně jako další kolegové ze zábavního průmyslu, i my věříme, že se scénář z roku 2020 opakovat nebude. Zásadní je, že pokud by omezující pandemická opatření v České republice jako dříve přeci jen platila, zásahem vyšší moci jsou rezervační smlouvy i storno podmínky neplatné. Žádné zálohy nevyžadujeme, vy jako pořadatel o žádné peníze nepřijdete!

Ještě hledáte kapelu na zimní sezónu 2021/2022?

Větší část pátků a sobot od listopadu 2021 do února 2022 je již obsazená, stále však máme ještě pár volných termínů, které vám rádi poskytneme. Poptejte svůj termín na info@melodikum.cz.

Těšíme se na společná setkání!

Nasdílejte tento článek ostatním:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Prohlédněte si galerii

a poznejte Melodikum v akci!

Přejít do galerie...