melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Pozvánka: MATURÁK WARM UP aneb Maturák nanečisto 2021

Maturák WARM UP 2021 České Budějovice

Vážení budoucí i současní maturanti, blíží se sezona maturitních plesů a stejně jako mnozí kolegové, i my věříme, že tentokrát se již uskuteční v plné parádě! Českobudějovická agentura STILL PRODUCTION pro vás i letos připravila tradiční událost “MATURÁK WARM UP aneb maturák nanečisto”, na které i tentokrát vystoupí kapela MELODIKUM.

Událost proběhne v úterý 7. září 2021 v DK Metropol České Budějovice. Letos ale maličko jinak! Celý workshop na téma “maturitní ples” je totiž určen všem třídám maturitních oborů – od 1. ročníku až po 4. ročníky.

Na co se můžete těšit?

Podrobnosti o chystaném programu přiblížil pořadatel události Honza Tománek: „S prvními, druhými a třetími ročníky si popovídáme o tom, jak může vypadat jejich maturitní ples, co všechno je možné, jaké nabízíme služby a jak spolupráce s námi funguje. Letošním maturantům pak přineseme informace o tom, jaké jsou novinky v oblasti plesů, jak budeme postupovat s přípravami a hlavně – jak jsme připraveni na případná opatření ze strany vlády a jaké alternativy plesů nabízíme. Součástí bude i prezentace kapely Melodikum, agentury Javi design (výzdoba a speciální efekty), možnost využití fotokoutku Click and Smile i služeb vizážistky Lucky Urbanové. Celou akcí bude provázet oblíbený moderátor Milan Džuba. Prostor bude i na dotazy z publika.“

Událost startuje ve 14.30 hodin, vstupné je zdarma. Pro více informací sledujte událost na Facebooku.

Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...