melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Plesy

Hledáte kapelu na maturitní, městský nebo reprezentační ples?

Na plesech jsme jako doma! Kapela Melodikum každoročně absolvuje desítky plesů různého charakteru. Poskytujeme koncertní i celovečerní vystoupení, během kterého vám zahrajeme oblíbené moderní hity i nestárnoucí oldies mnoha žánrů. Díky úzké spolupráci s partnerskou agenturou vám dokážeme technicky zajistit celou událost. Pokud nemáte vlastního moderátora, lze přiobjednat moderaci frontmanem kapely.

Pro váš ples uděláme maximum!

S námi bude váš večer originální, energický a pestrý

Nechcete revival, orchestr nebo kapelu, která i přes hráčskou preciznost hraje celý večer monotónně a bez emocí? Zapomeňte na ohranou klasiku! Získejte koncert, diskotéku, rockový festival, oldies & retro párty i taneční přehlídku mnoha žánrů, vše v jednom! Navíc v poctivém živém podání bez samohrejek, midi podkladů a playbacků.

Náš playlist potěší i náročnější publikum a fajnšmerky

Právě playlist neboli repertoár je to, čím se odlišujeme od mnoha konvenčních těles a zároveň důvod, proč si nás mnozí pořadatelé rádi objednávají. Vše uslyšíte v ucelených blocích, ve kterých na sebe skladby žánrově i tematicky plynule navazují. Skladby máme osvědčené na bohatém vzorku posluchačů mnoha věkových skupin.

Zajistíme vám i špičkový zvuk, světla, LED obrazovku a další.

Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Stejně jako my, i kolegové z naší partnerské agentury však nedokáží pracovat na půl plynu. Vždy po dobu celé události dělají vše pro to, aby návštěvníkům zprostředkovali co nejlepší zážitek, a to jak po zvukové, tak i vizuální stránce. Techniku si můžete objednat v rámci našich zvýhodněných balíčků, stačí si vybrat ten ideální pro vás. Získáte pro svou událost bezstarostně ten nejlepší poměr kvality a ceny, vše na zcela profesionální úrovni.

Balíčky vyladěné pro plesy

Balíček BASIC

Tento balíček je zárukou kvality a spokojenosti – alespoň po zvukové stránce. Kvalitní audio vybavení i sehraný kapelní zvukař se významně podílí na tom, aby vše znělo co možná nejlépe a aby měla kapela na pódiu potřebný ‘komfort’. Služby zvukaře navíc zahrnují i ozvučení večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s omezeným prostorem a rozpočtem. Vhodné pro sály s kapacitou 100–800 hostů. V ceně až 4 hodiny vystoupení.

Balíček BASIC PRO

Tento balíček je optimálním řešením pro menší kulturní sály a komornější scénu. Samozřejmostí je vystoupení kapely i ozvučení celého večera. Obsažená varianta osvětlení je sice ‘základem’, ovšem i tak se jedná o zcela profesionální a atraktivní řešení, která vašemu večeru dodá prostor, barvu a dynamiku.

Vhodné pro: obecní a reprezentační plesy, večírky a soukromé akce pro 100–400 hostů. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček MEDIUM

Tento balíček doporučujeme pro události, kde je již kladen vyšší důraz na osvětlení, ovšem bez potřeby promítání. Vyšší varianta osvětlení poskytne velmi atraktivní světelnou scénu, k tomu si lze v rámci ceny doplňkový efekt. Tento světelný park je vhodný do sálů s kapacitou 200 až 800 návštěvníků.

Vhodné pro: večírky, eventy, přehlídky, konference, reprezentační plesy. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček PREMIUM

Tento balíček jsme vyladili jako zlatou střední cestu pro maturitní plesy, je však ideální i pro další události s účastí až 400–1000 hostů. Vyšší varianta osvětlení poskytne spolu s efekty dynamickou scénu, díky LED obrazovce získáte dokonalý zážitek z obrazu, ať už se jedná o maturitní video, reklamní sestřih nebo živé záběry. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Doporučujeme pro maturitní a reprezentační plesy, večírky, eventy, přehlídky a konference. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček EXCLUSIVE

Balíček pro náročné a ty, kteří chtějí pro svůj večer skutečně to nejlepší. Díky nejvyšší variantě osvětlení bude celý sál vizuálním skvostem. Z LED panelů lze sestavit obří obrazovku o ploše 20 m² nebo až 5-dílný set. Součástí balíčku jsou i 2 doplňkové služby (vertikální mlhovače, skywall nebo bezdrátový kamerový přenos).

Vhodné pro: maturitní a reprezentační plesy, slavnosti, večírky, eventy, přehlídky a další akce v sálech s kapacitou 400–1200 hostů. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Podrobné informace zde:

Katalog balíčků

Poznejte vše důležité o naší technice a zjistěte, která varianta je pro vás nejvhodnější:

Kolik stojí naše služby?

Porovnejte ceny balíčků, případně si vyberte vystoupení a služby samostatně:

Odpovídáme na časté dotazy

Nečekejte a rezervujte si svůj termín co nejdříve

Někteří pořadatelé a budoucí maturanti objednávají naše vystoupení až s tříletým předstihem. Nejžádanější letní i zimní termíny poptává více než pět zájemců, vyhovět však můžeme pouze tomu nejrychlejšímu.

Výběr skladeb z našeho playlistu přizpůsobíme publiku a náladě

Aktuální repertoár najdete v sekci "Ke stažení". Vždy se snažíme o to, aby byl každý večer jedinečný a aby atmosféra gradovala. Po předchozí domluvě rádi zohledníme výběr skladeb z našeho repertoáru vašim preferencím – zvláště, pokud se jedná o skladby na taneční sóla. Určit předem přesnou délku hudebních vstupů a počet skladeb lze však jen stěží. 

V nabídce máme varianty vystoupení o různé délce:

  • KONCERTNÍ - to nejlepší z našeho playlistu v bloku o délce až 120 minut
  • CELOVEČERNÍ - vystoupení v bloku o délce až 4 hodiny (př. 20.00–24.00 h)


Obě varianty je za určitých podmínek možné příplatkově prodloužit o 1 navazující hodinu. 

Jeden hudební vstup celovečerní produkce obvykle trvá 30–50 minut. Svou dramaturgii přizpůsobíme vašemu programu nebo momentální situaci.

Vystoupení kapely lze zrealizovat v podvečerních i večerních hodinách.

Kapela MELODIKUM bývá standardně k dispozici již od úplného začátku plesu, kdy svým prvním blokem, třeba jen krátkým, pomyslně zahájí celou událost. Poté vám kapela bude hrát v ucelených blocích, které lze kombinovat s dalším doprovodným programem.

Dostupnost našeho vystoupení v rámci Jihočeského kraje:

  • od pondělí do čtvrtka v časovém rozpětí 18.00–24.00 hodin;
  • pátky a soboty v časovém rozpětí 17.00–01.00 hodin.

Dostupnost našeho vystoupení v rámci Prahy, Středočeského kraje a Vysočiny:

  • od pondělí do čtvrtka v časovém rozpětí 19.00–24.00 hodin;
  • pátky a soboty v časovém rozpětí 18.00–01.00 hodin.

Dostupnost našeho vystoupení v ostatních regionech, časech a během státních svátků dle individuální domluvy.

My vám raději nabídneme "kratší" show, zato s plným nasazením a důstojným vrcholem

Přesah vystoupení kapely Melodikum po půlnoci je předmětem individuální domluvy – závisí na lokalitě, termínu, dramaturgii večera a dalších okolnostech. V kladném případě je přesah možný o 1 hodinu. 

Finále kapely před půlnocí se nám vždy osvědčilo jako nejlepší varianta pro všechny. Na vystoupení může plynule navázat diskotéka, jejíž ozvučení je součástí všech našich vyšších balíčků (od úrovně BASIC). 

Díky balíčkům získáte více služeb za ještě dostupnější ceny

Běžná cena každé položky odpovídá situaci, kdy služba objednána samostatně. Základem každého balíčku je vždy vystoupení kapely, které rovnou obsahuje až 4hodinové celovečerní vystoupení. Pro záruku kvality a výborný celkový dojem doporučujeme i ozvučení a osvětlení z naší nabídky.

Součástí vyšších balíčků jsou LED obrazovky a speciální efekty, doplňkově lze objednat i videoprojekci, atypická osvětlení prostor, prodloužené vystoupení kapely, odmoderování večera frontmanem kapely a další.

Zvolením nejvyššího balíčku EXCLUSIVE ušetříte 12.500 Kč.

Naše ozvučení je zárukou kvality, navíc za bezkonkurenční cenu

Kvalitní ozvučení je důležitou součástí naší show. Ani sebelepší zvukař nezná naše vystoupení tak dokonale jako tým, který s námi absolvuje desítky vystoupení ročně. Díky této úzké vazbě je celá show po zvukové i vizuální stránce vyladěná i v nejmenších detailech. Náš zvukař zajistí ozvučení kapely MELODIKUM i doprovodného programu, spouštění nahrávek a poskytne bezdrátové mikrofony pro moderátora a proslovy. Součástí ceny je zároveň veškerá technika, včetně digitálního pultu. U vyšších balíčků získáte high-endové řešení prvotřídní zvukové kvality, nejčastěji značky L'Acoustics nebo D&B Audiotechnik.

S naším ozvučením budete zcela nezávislí na další audio technice kulturního domu, vyjma připojení k elektrickému proudu. Je počítáno s 6 produkčními hodinami.

Služby z našich balíčků jsou doporučením.

Objednání balíčkového ozvučení se díky skvělému poměru kvality a ceny stalo nepsanou samozřejmostí. Není však nutnou podmínkou. Vystoupení zrealizujeme i s jiným týmem a technikou, pokud bude splňovat technické parametry – kompletní požadavky naleznete na webu v sekci "Ke stažení".

Profesionální osvětlení dodá události zcela jiný rozměr

Osvětlení je často opomíjenou estetickou „záležitostí“. Kvalitní světelná složka totiž dokáže významně pozvednout atmosféru celého večera od zahájení, přes šerpování, vystoupení kapely až po závěrečnou diskotéku. Vizuálně zajímavější budou i vzpomínky na fotografiích a videích

Doporučujeme zjistit, zda vaše nájemní smlouva s kulturním domem/sálem vůbec zahrnuje osvětlovací služby a v jakém rozsahu – převážná většina kulturních sálů však disponuje pouze nejzákladnější světelnou technikou. Rozsah osvětlení s vámi poté rádi prokonzultujeme a doporučíme vám nejvhodnější balíček z naší nabídky, případně probereme další možnosti. 

Pro větší sály a místa vám připravíme individuální nabídku.

Větší událost bude pravděpodobně vyžadovat výkonnější zvukový aparát a současně i rozsáhlejší světelný park než standardizované balíčky uvedené na této stránce. Pro prostory o velikosti sportovní haly či stadionu, náměstí, velkého sálu pražské Lucerny nebo fóra Karlín vám připravíme nabídku upravenou na míru zvolenému místu.

Bezpečný suchý prostor, čas na přípravu, parking a něco k snědku

Základem pro vystoupení je zastřešený prostor a přívod el. proudu dle specifikace. Před vystoupením potřebujeme čas na přípravu techniky a cca 30 minut na vlastní zvukovou zkoušku, nejlépe ještě před otevřením sálu návštěvníkům. Dalším požadavkem je parkování pro 2–3 osobní vozy (dle zvoleného balíčku) a občerstvení pro 6 hudebníků, případně i pro technický tým (obvykle 2–3 osoby). Seznam technických požadavků pro všechny typy vystoupení najdete na webu v sekci "Ke stažení".

V případě celovečerní produkce v místě vzdáleném nad 200 km od Č. Budějovic, preferujeme zajištění ubytování, podmínky cesty do vzdálenějších lokalit a do zahraničí vždy dle individuální domluvy.

Vlivem vyšší moci nárok na storno oboustranně zaniká

Stejně jako všichni ostatní i my pevně doufáme, že se již podobný scénář z roku 2020 opakovat nebude. Pokud by však covid-19 nebo jiná plošná opatření znemožnila konání události nebo by jej významně omezila, domluvíme se s vámi, jak postupovat dále. Problematice s covid-19 jsme se věnovali v tomto článku.

Nebojte, dostanete přesně služby dle ceníku platného v době objednání

Všechny služby dostanete za tehdejší částky, které jsou zcela jistě uvedeny i v rezervační smlouvě. Průběžné úpravy ceníku nemají na vaši rezervaci vliv.

Storno poplatek bude úměrný zrušeným službám

V případě zrušení některých objednaných položek bude storno poplatek vypočítán z běžných cen položek (dle ceníku platného v době podpisu rezervační smlouvy). Pořadatel v takovém případě ztrácí nárok na balíčkovou slevu. Hudební vystoupení kapely je stěžejní součástí plnění a lze jej zrušit pouze kompletním odstoupením od smlouvy.

Co o nás říkají pořadatelé?

Přečtěte si, jakou zkušenost s námi mají organizátoři a maturanti.

Jdete do toho s námi?

Bude nám potěšením, pokud budeme moci být součástí i vašeho významného dne. Slibujeme, že uděláme maximum pro to, aby byl večer nezapomenutelný v tom dobrém slova smyslu!

Hlavní partneři kapely Melodikum:

Další partneři

a dodavatelé, se kterými máme my nebo naši klienti dobré zkušenosti:

Co je u nás nového?