melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Věděli jste, že dokážeme zajistit párty stany pro venkovní akce?

Melodikum - nabídka party stanů

Ve spolupráci s naší partnerskou agenturou JAUDIO se dokážeme postarat o komplexní technické zajištění kulturně-společenské události, a platí to i o akcích venku. Velkokapacitní stany jsou modulární, nabízí se řada dispozic, do kterých můžete umístit nejen kapelu a taneční parket, ale i výčep, catering, bufet, fotokoutek a posezení formou stolů nebo pivních setů.

Akci pro vás zajistíme na klíč

Získejte až 700 m2 zastřešené plochy, na které se může v suchu odehrát výroční, firemní nebo sportovní event nebo menší obecní slavnost či festival. Událost můžeme zajistit i na klíč. Získáte tak nejen vystoupení kapely MELODIKUM, pronájem ozvučení, osvětlení a party stanu s podiem, ale i mobilní sociální zázemí, oplocení, posezení nebo výčep a občerstvení. Ve spolupráci s regionálními dopravci zajistíme hromadný svoz osob. Jediné, co je potřeba, je rovný prostor, povrch pro ukotvení a zatížení a přívod elektrického proudu. Může to být areál vaší firmy, rovná louka nebo fotbalové hřiště. Akce v párty stanu jsou vhodné od dubna do září.

Párty stany jsou oproti kulturním sálům pandemic-friendly

Vzhledem k loňskému průběhu koronavirové pandemie se dá předpokládat, že vyšší šanci oproti kulturním sálům a uzavřeným prostorům budou mít právě události venku na čerstvém vzduchu. Párty stan je vhodný i pro uspořádání svatební párty.

Rádi vám připravíme individuální nabídku. U vícedenních událostí je prostor na slevu za každý další den.


Podrobnější nabídku a ceník najdete spolu s technickým zajištěním v sekci “Ke stažení“.

Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...