melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Přinášíme mix největších párty hitů z playlistu kapely MELODIKUM

Preferujete poctivou živou muziku, nebo DJe, který sype z rukávu jeden taneční hit za druhým? Kapela MELODIKUM boří zažité představy o zábavových kapelách a je vhodným řešením pro oba tábory.

Pravidelnou součástí našeho koncertního i celovečerního vystoupení je i tento unikátní hudební mix, který jsme sestavili z nejznámějších a nejoblíbenějších tanečních hitů. V relativně krátkém úseku tak servírujeme publiku úryvky, které na sebe tematicky i logicky navazují a postupně se prolínají.

Tento energický party mix nesmí chybět na žádné svatbě, firemním večírku ani na maturitním plese!

Ačkoliv se jedná o odvážnější hudební set, je vhodný doslova pro všechny typy událostí. V případě formálnějších večerů jej nejčastěji zařazujeme do finálového bloku jako vyvrcholení, které publikum naladí na následnou diskotéku a afterparty.

Po “řemeslné” stránce se jedná o propracované aranže bohaté na vokály a zvuky, které jsou pro tyto známé hity charakteristické. I v tomto případě se jedná o poctivou živou hudbu bez předem nahraných doprovodů a playbacků.

Postaráme se, aby byl váš večer nezapomenutelný – v tom nejlepším slova smyslu!

Díky projektu SIMPLY THE SHOW získáte na svůj večer osvědčenou hudební show propracovanou do detailů po hudební i technické stránce! Náš partnerský tým JAUDIO.CZ se postará o exkluzivní audio-vizuální zážitek. Rádi s sebou přivezeme světelnou scénu na míru vašemu večeru, třeba přesně takovou, jakou jsme použili v následujícím videu:

Tento “party mix” představuje několik hitů z devadesátých let, na které postupně navazují novější hity z následujících dvou dekád.
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...