melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

O kapele

MELODIKUM: poctivá hudební show plná hitů

Hudební skupina MELODIKUM je složená z profesionálních hudebníků, po které je živá hudba celoživotní vášní. Od roku 2016 uplatňují své mnohaleté zkušenosti z oboru večírků, výročí, tematických večerů, plesů, svateb a dalších eventů ve společném projektu, jehož posláním je přinášet na českou scénu atraktivní show plnou českých i světoznámých hitů.

– SIMPLY THE SHOW –

Show kapely MELODIKUM boří zažité představy o zábavových kapelách a uspokojí i náročnější publikum. Kapela poskytuje koncertní i celovečerní variantu produkce, která je vhodná jak na firemní večírky, eventy a plesy, tak na soukromé události včetně svateb českých i zahraničních klientů. Zárukou spokojenosti a skvělého audio-vizuálního zážitku je technické zajištění od společnosti JAUDIO.

Objednejte si některý z vyladěných balíčků a přesvědčte se o tom osobně!

Play Video

My to na vás nehrajeme!
My prostě hrajeme.

S námi získáte poctivou živou show bez midi podkladů, doprovodů a playbacků. Show, která vás bude bavit celý večer.

Proč si vybrat MELODIKUM?

Jsme energická kapela s bohatými zkušenostmi.

Vše uslyšíte v kvalitním živém podání energické kapely zpravidla v šestičlenném složení. Stabilní jádro kapely tvoří zkušení a sehraní muzikanti, kteří za sebou mají již stovky odehraných akcí. Pestrý a věrný přednes hitů zajišťuje přítomnost mužského i ženského vokálu.

Máme vyladěný repertoár na celý večer.

Ať už si zvolíte koncertní nebo celovečerní show, zahrajeme vám českou klasiku, ale i řadu hitů z aktuálních světových hitparád včetně těch, o kterých se mnozí domnívají, že jsou v podání živé kapely prakticky nehratelné. A funguje to výborně! Skladby máme osvědčené na publiku mnoha generací.

Aktivně komunikujeme s publikem.

Mluvené slovo je přirozenou součástí naší show. V případě zahraničního publika přizpůsobíme výběr skladeb i projev – hovoříme plynně anglicky. Volitelnou službou nad rámec hudebních bloků je i odmoderování doprovodného programu nebo celého večera frontmanem kapely.

Postaráme se i o technické zajištění akce

Díky úzké spolupráci s partnerskou agenturou vám v rámci výhodných balíčků rádi poskytneme špičkové ozvučení, osvětlení, LED obrazovky a další služby prvotřídní kvality za atraktivní ceny – získáte vstřícný přístup, profesionální služby a současně bezkonkurenční poměr cena/výkon! 

Vyrazíme za vámi z Jihočeského kraje

Naším domovským regionem jsou jižní Čechy. Prvních 100 km celkové cesty je zahrnuto v ceně vystoupení, což ocení zejména klienti z okresů České Budějovice, Český Krumlov, Strakonice, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec nebo Prachatice.

Snadno za vámi dorazíme i do Středočeského kraje, hlavního města Praha, na Vysočinu, případně kamkoliv do vzdálenějších lokalit – nejen v rámci České republiky – pokud to rozpočet dovolí.

O jaký typ události máte zájem?

Pro každý typ akce máme připravenou nabídku ušitou na míru nejčastějším potřebám klientů:

Eventy, konference, koncerty, večírky a další

Celovečerní vystoupení nebo "jen" koncert s výběrem toho nejlepšího? Postaráme se o hudební produkci i o technické zajištění akce.

Maturitní, městské a reprezentační plesy

Na plesech jsme jako doma! Se špičkovým zvukem, osvětlením a službami z našich balíčků vám garantujeme skvělý zážitek.​

Svatby, oslavy a další soukromé události

Pro akce malého typu máme chytré a výhodné balíčky s adekvátní technikou, která směle uspokojí publikum do cca 100 hostů.

Chcete si nás poslechnout v akci?

Příležitostí je spousta! Sledujte naše sociální sítě a webovou sekci Novinky, kde vás budeme informovat o pozvánkách na některé veřejně přístupné události, koncerty a slavnosti. Po individuální domluvě lze zajistit vaši návštěvu i v rámci ostatních událostí.

Členové kapely:

Aleš Dokulil (zpěv), Kristýna Kolářová (zpěv), Otto Bureš (elektrická kytara, vokály), Jitka Nestřebová (klávesy, vokály), Michal Hojda (baskytara), Jiří Vondrák (bicí); Lucie Vítovcová (zpěv – host)

Mohli jste nás slyšet & brzy navštívíme:

Jihočeský kraj: Bavorov, Bechyně, Brandlín (Klepákův mlýn), Černice (Hotel U Matěje), Černovice (Hotel Resort Mlýn), České Budějovice, Český Krumlov, Dehtáře, Dráchov, Dolní Dvořiště, Dolní Vltavice (Hotel Relax), Frymbrurk (Wellness Hotel), Haklovy Dvory (Pivovar Kněžínek), Hlavatce (Statek U Drsů), Hluboká nad Vltavou (Hotel Štekl, Parkhotel Hluboká), Holašovice (Stodola Holašovice), Chotýčany, Chýnov, Jedraž, Jindřichův Hradec, Kaplice, Kardašova Řečice, Kestřany (Golf Resort Ovčín), Kožlí u Orlíka, Kuřimany (Chateau Kravín), Malé Chrášťany (Wellness hotel Boží Oko), Martinský mlýn, Milevsko, Mirkovice (Golf Svachova Lhotka, Statek Kloubek, Venkovská usedlost Zahrádka) Nové Hrady, Orlík, Poněšice, Písek, Plástovice (Aspera), Pluhův Žďár, Prachatice, Přední Výtoň, Roudné, Rožnov u Landštejna (Bison Ranch), Sepekov, Strakonice, Suchdol nad Lužnicí, Šindlovy Dvory, Tábor, Trhové Sviny, Třeboň, Vimperk, Včelná, Vodňany, Volyně, Zlatá Koruna, Žumberk.

Ostatní: Blovice, Brno, Březnice, Děčín, Dolní Cerekev, Heroutice, Hoffmanův Dvůr, Hlavní město Praha (Palác Lucerna, Palác Žofín, Masarykova kolej ČVUT, Corinthia Hotel, Palác Roxy a další), Jihlava, Kamenice nad Lipou (Pivovar Kamenice), Karlštejn (Romantický hotel Mlýn), Kutná Hora, Lenora, Pelhřimov, Plzeň, Průhonice, Středočeský kraj, Rakovník, Telč (Panský dvůr), Varnsdorf, Všetice u Prahy, Vysočina, Yard Resort, Žďár nad Sázavou, Adria Ankaran Hotel & Resort (Slovinsko) a další.

 

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...