SORRY: další hit, který jste v podání kapely pravděpodobně ještě neslyšeli

Na jaře roku 2022 jsme do playlistu zařadili další kousek… Stejně jako o dalších bláznivých věcech jsme o tom rozhodli jak jinak, než v dodávce po koncertě při noční cestě domů. A byla to fakt výzva!

Zkrotit všechny agresivní synťáky a zahrát je dvěma rukama na jediný klaviatuře dalo totiž naší Jítě zabrat, stejně jako zbytku kapely přenést náladu a energii původně studiovýho songu na pódium. A ještě k tomu jsme nemohli porušit první bod naší kapelní ústavy – že všechno, byť se strojově přesným tikajícím metronomem v uších – zahrajeme poctivě živě, protože samohrejky a playbacky nám zkrátka nevoní. 

Zapotili jsme se, ale hrdě můžeme říct, že jsme to nakonec snad zvládli! Svůj podíl na tom mají i neviditelní a nejdůležitější členové týmu – naši kouzelníci z JAUDIO.cz, protože jejich technika a ruce se zásadně podílejí na tom, aby každá naše show nebo koncert zněly a vypadaly přesně tak, jak mají. 

SORRY nás vrací na přelom let 2005/2006, kdy se tahle světově známá pecka objevila na albu Confessions on a Dance Floor (Produkce: Stuart Price & Madonna).

Pokud zrovna nemáte možnost vyrazit na některý z našich koncertů, užijte si následující video, ve kterým jsme ve spolupráci s JAUDIO.cz a dalšími kreativci zachytili jeden z mnoha světových hitů v našem playlistu.

cover bandjaudiomadonnasimply the show
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

Koncert kapely MELODIKUM na MFF Voda, moře, oceány 2022
17. 9. 2022
Připravili jsme další hudební set, bude protančený v rytmu latiny
Agentura a koordinátor na maturitní a absolventský ples: ano, nebo ne?
Znovu jsme si s radostí zahráli na události Andělská Hluboká 2021
20. 12. 2021
Zveme vás na tradiční předvánoční koncerty, užijte si advent s námi!
24. 11. 2022
Na českobudějovickém náměstí proběhl další závod South Bohemia Classic 2021
30. 8. 2021