Přinášíme video plné nejoblíbenějších párty hitů z našeho playlistu

Preferujete poctivou živou muziku, nebo DJe, který sype z rukávu jeden taneční hit za druhým? Kapela MELODIKUM boří zažité představy o zábavových kapelách a je vhodným řešením pro oba tábory.

Pravidelnou součástí našeho koncertního i celovečerního vystoupení je i tento unikátní hudební mix, který jsme sestavili z nejznámějších a nejoblíbenějších tanečních hitů. V relativně krátkém úseku tak servírujeme publiku úryvky, které na sebe tematicky i logicky navazují a postupně se prolínají.

Tento energický party mix nesmí chybět na žádné svatbě, firemním večírku ani na maturitním plese!

Po několika megahitech z devadesátých let postupně navazují novější hity z následujících dvou dekád. Ačkoliv se jedná o odvážnější hudební set, je vhodný doslova pro všechny typy událostí. V případě formálnějších večerů jej nejčastěji zařazujeme do finálového bloku jako vyvrcholení, které publikum naladí na následnou diskotéku a afterparty.

Po “řemeslné” stránce se jedná o propracované aranže bohaté na vokály a zvuky, které jsou pro tyto známé hity charakteristické. I v tomto případě se jedná o poctivou živou hudbu bez předem nahraných doprovodů a playbacků.

Postaráme se, aby byl váš večer nezapomenutelný – v tom nejlepším slova smyslu!

Díky projektu SIMPLY THE SHOW získáte na svůj večer osvědčenou hudební show propracovanou do detailů po hudební i technické stránce! Náš partnerský tým JAUDIO.CZ se postará o exkluzivní audio-vizuální zážitek. Rádi s sebou přivezeme světelnou scénu na míru vašemu večeru, třeba přesně takovou, jakou jsme použili ve videu.

medleyparty hitssimply the showvideo
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

Doprovodili jsme skvělý svatební veletrh v Českých Budějovicích
16. 1. 2017
Na českobudějovickém náměstí proběhl další závod South Bohemia Classic 2021
30. 8. 2021
Kapela MELODIKUM navštívila letní hudební festival v Dolním Dvořišti
22. 8. 2023
Znovu jsme si s radostí zahráli na události Andělská Hluboká 2021
20. 12. 2021
Užijte si s námi předvánoční sobotu. Blíží se Andělská Hluboká 2023
22. 11. 2023
I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!