Poučení po sedmi letech? Nikdy neposlouchejte nikoho, kdo to s vámi “myslí dobře”

Když jsme na podzim 2016 rozkřikli do světa, že sestavujeme hudební projekt / kapelu, nejednou jsme se setkali s výsměchem, poznámkami a osvědčenými radami od kolegů a “expertů” z oboru, kteří tvrdili, že kapel je až až, že na nás nikdo “nebude zvědavej”, že budeme rádi, když si ze známosti někde v blízkém okolí zahrajeme 5krát až 10krát do roka, že to hraní budeme jen dotovat z vlastních prostředků a že v lepším případě to vydržíme 2 až 3 roky, než přijde obvyklá pachuť a než nás to omrzí. 

Jakmile někdo spustí podobnou vlnu negativity, je to pro nás ta nejlepší motivace – je zkrátka výzva dokázat, že to není pravda. Po necelých sedmi letech jsme stále tady, neustále něco zdokonalujeme a máme pocit, že jsme pořád na začátku. Událostí nakonec máme často i 10krát do měsíce, za tu dobu jsme navštívili snad všechny kouty Česka a kdykoliv občas nastane měsíc volnější, přemýšlíme, co inovovat a na čem zapracovat, abychom svou show zase o kousek posunuli. Ano, obětovali jsme spoustu času i financí, ale stále máme chuť nabízet klientům a publiku to nejlepší ze sebe, včetně bohatého a nepřenositelného know-how, které postupně nabýváme. 

Netvrdíme o sobě, že jsme nejlepší, ale děláme vše proto, abychom v rámci svého oboru poskytovali tu nejlepší show, kterou si lze objednat, ať už v domácím regionu, nebo kdekoliv v Česku. A zlé poznámky od “konkurenčních” těles bereme s nadhledem. Vždy ze sebe vydáme maximum, ať už se jedná o významný galavečer nebo o soukromou párty pro pár desítek pozvaných hostů. 

Pokud se nespokojíte s průměrem a událostí, která neurazí, ani nenadchne, ozvěte se nám, rádi se spolu s celým hudebním i technickým týmem postaráme o atraktivní hudební a vizuální zážitek, který si všichni přítomní užijí a který se jim zapíše hluboko do paměti. To je to, co nás spojuje a co nás baví!

Kapela MELODIKUM: Simply the Show, kapela na večírek, ples, oslavu, svatbu, casino night
eventplessimply the showsvatbavečírekvýročí
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

Přinášíme video plné nejoblíbenějších párty hitů z našeho playlistu
I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!
Na českobudějovickém náměstí proběhl další závod South Bohemia Classic 2021
30. 8. 2021
Připravili jsme další hudební set, bude protančený v rytmu latiny
Chcete svatební kapelu a vyladěnou párty? Obsazujeme sezónu 2024 a 2025.
1. 5. 2023
Pozvánka na pivní festival v OC Pivovar Děčín s kapelou MELODIKUM