Pětkrát poprvé: zahájili jsme plesovou sezónu hned v pěti městech!

Setkávání na společenských a kulturních akcích se znovu stalo běžnou a samozřejmou součástí našich životů – díky bohu! Rozhodně se ale nedá mluvit o tom, že by se kultura vrátila do starých kolejí. Přišla nová doba, která není ani lepší, ani horší – je zkrátka jiná…

Je všeobecně známo, že plesy na jihu Čech – zejména ty maturitní – mají dlouhou tradici a vysokou úroveň. Účinkující, agentury a dodavatelé během posledních několika let vyladili jihočeské plesy do podoby, která dokonce ani v hlavním městě nemá obdoby. A my jsme moc rádi, že jsme toho světa součástí, ale i za to, že se můžeme nemalou měrou podílet na tom, jakým směrem se trendy v oblasti plesů ubírají a budou ubírat.

Takhle vypadal zahajovací ples v Písku, který proběhl v polovině října.

Maturák už v září? Opravdu!

Pokud covidová doba něco změnila, tak je to přežité paradigma, že maturitní plesy probíhají výhradně v zimě. Z dříve nejžádanějších zimních termínů se po dvou covidem zmařených sezónách staly spíše ty obávané, což přimělo pořadatele událostí i budoucí maturanty přehodnotit, zda je ples v období kolem Vánoc opravdu jedinou možnou variantou. A naopak si položit otázku, proč by ples nemohl proběhnout jen pár týdnů po letních prázdninách. A tak jsme první ples tentokrát absolvovali už 24. září! Kulturní dům v jihočeském Milevsku byl plný k prasknutí a ve stejném duchu se nesly i všechny plesy, které následovaly.

Laťka je vysoko!

V rámci sezóny 2022/2023 jsme otevřeli plesovou sezónu hned v pěti jihočeských městech a jsme velmi mile překvapeni, jaký je o tyto večery zájem, strach ze shromažďování je konečně pryč. Po zmíněném Milevsku jsme otevřeli sezónu plesů v Českých Budějovicích, v Táboře, v Písku a o pár týdnů později i v Jindřichově Hradci. Všechny plesy byly vyprodané a realita předčila naše očekávání – atmosféra každého večera byla totiž naprosto úžasná! Přestože maturitní plesy nejsou zdaleka naší jedinou doménou, každý z nich si užíváme díky jejich profesionalitě i energii, která dosud každý ples provázela.

Ladíme zážitky pro uši i oči!

Stejně tak si užíváme pestrost večerů a vždy se snažíme přiblížit tématu – a to jak složením a pořadím skladeb, tak i vizuálně. Pokud si maturanti zvolí některý z našich vyšších balíčků, které obsahují i osvětlení a LED obrazovky, vždy se naši kolegové snaží ze své techniky vymáčknout to nejlepší a vnášet inovace i do vizuální složky. Melodikum totiž není jen kapela, ale sehraná multimediální show, která chce v rámci daného rozpočtu vykouzlit maximálně skvělý dojem v každém ohledu.

české budějovicejaudiojindřichův hradecjižní čechymaturákmaturitní plesymilevskopíseksimply the showtábor
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

Sobotní večer borovanského Borůvkobraní 2023 bude patřit kapele MELODIKUM
29. 6. 2023
Kapela MELODIKUM: Simply the Show, kapela na večírek, ples, oslavu, svatbu, casino night
Poučení po sedmi letech? Nikdy neposlouchejte nikoho, kdo to s vámi “myslí dobře”
12. 11. 2023
Chcete svatební kapelu a vyladěnou párty? Obsazujeme sezónu 2024 a 2025.
1. 5. 2023
SORRY: další hit, který jste v podání kapely pravděpodobně ještě neslyšeli
30. 11. 2022
Doprovodili jsme skvělý svatební veletrh v Českých Budějovicích
16. 1. 2017
I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!