melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Moderní hity na svatbu, večírek i ples? Máme od všeho něco!

melodikum_banner_moderni_hity

Z online diskuzí i z jednání s maturanty, firmami a snoubenci zaznívá řada častých dotazů. Mezi nimi jsou pravidelně i obavy z toho, aby kapela zaujala široké spektrum publika. Zkušenost je bohužel taková, že řada “zábavových” kapel se svým repertoárem končí v druhé polovině 80. let nebo je žánrově příliš vyhraněná. Pro pořadatele by ovšem mělo být zásadní, aby si na své přišli jak fanoušci hitů z let šedesátých a sedmdesátých (tedy generace prarodičů a praprarodičů), tak mladší generace, která vyrůstala v letech devadesátých až po náctileté, kteří chtějí slyšet současné hity aktuálních hitparád.

Kapela MELODIKUM myslí na všechny

Náš playlist pravidelně boduje u mnoha generací. Najdete v něm řadu českých i zahraničních hitů již od let padesátých, šedesátých a sedmdesátých. V osmdesátých letech však nekončíme, naopak! Vybrali jsme nejlepší a nejznámější melodie z “devadesátek”, mezi kterými nemůže chybět ani Macarena nebo nesmrtelné hudební skupiny jako Spice Girls, Backstreet Boys nebo Goo Goo Dolls. Jestli je to hudba moderní či nikoliv, to je věc názoru. Ale jedno je jisté – tahle muzika baví každého!

Preferujete hity posledních dvaceti let?

Letí to jako voda… Shakira svým prvním velkým hitem “Whenever Wherever” zbořila hitparády už v roce 2001! Zahrajeme vám i nejznámější hity od Black Eyed Peas, Mando Diao, DNCE, Jonas Brothers nebo legendární “Party Rock Anthem” od LMFAO. Z české moderny od nás uslyšíte např. Mig 21, Ewu Farnou, Mikolase Josefa nebo Barboru Polákovou. Příznivci disco funky si přijdou na své během hitů od Jamiroquai nebo od českých Monkey Business.

Moderní balady a “ploužáky” jsou samozřejmostí

Mezi vyhledávané skladby na taneční sóla patří pochopitelně romantické melodie. Z těch aktuálnějších jsou to tituly od Eda Sheerana, Norah Jones i filmové hity jako Shallow, A Thousand Years nebo Young and Beautiful.

Slibujeme, že i nadále budeme do našeho playlistu zahrnovat domácí i světové hity, které ocení široké publikum!

Náš kompletní playlist najdete v sekci “Ke stažení“.

Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...