melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Pětkrát poprvé: zahájili jsme plesovou sezónu hned v pěti městech!

Setkávání na společenských a kulturních akcích se znovu stalo běžnou a samozřejmou součástí našich životů – díky bohu! Rozhodně se ale nedá mluvit o tom, že by se kultura vrátila do starých kolejí. Přišla nová doba, která není ani lepší, ani horší – je zkrátka jiná…

Je všeobecně známo, že plesy na jihu Čech – zejména ty maturitní – mají dlouhou tradici a vysokou úroveň. Účinkující, agentury a dodavatelé během posledních několika let vyladili jihočeské plesy do podoby, která dokonce ani v hlavním městě nemá obdoby. A my jsme moc rádi, že jsme toho světa součástí, ale i za to, že se můžeme nemalou měrou podílet na tom, jakým směrem se trendy v oblasti plesů ubírají a budou ubírat.

Maturák už v září? Opravdu!

Pokud covidová doba něco změnila, tak je to přežité paradigma, že maturitní plesy probíhají výhradně v zimě. Z dříve nejžádanějších zimních termínů se po dvou covidem zmařených sezónách staly spíše ty obávané, což přimělo pořadatele událostí i budoucí maturanty přehodnotit, zda je ples v období kolem Vánoc opravdu jedinou možnou variantou. A naopak si položit otázku, proč by ples nemohl proběhnout jen pár týdnů po letních prázdninách.

A tak jsme první ples tentokrát absolvovali už 24. září! Kulturní dům v jihočeském Milevsku byl plný k prasknutí a ve stejném duchu se nesly i všechny plesy, které následovaly.

Laťka je vysoko!

V rámci sezóny 2022/2023 jsme otevřeli plesovou sezónu hned v pěti jihočeských městech a jsme velmi mile překvapeni, jaký je o tyto večery zájem, strach ze shromažďování je konečně pryč. Po zmíněném Milevsku jsme otevřeli sezónu plesů v Českých Budějovicích, v Táboře, v Písku a o pár týdnů později i v Jindřichově Hradci. Všechny plesy byly vyprodané a realita předčila naše očekávání – atmosféra každého večera byla totiž naprosto úžasná! Přestože maturitní plesy nejsou zdaleka naší jedinou doménou, každý z nich si užíváme díky jejich profesionalitě i energii, která dosud každý ples provázela.

Co jsme si letos přichystali nového?

Abychom byli pro publikum i pořadatele stále atraktivní, průběžně investujeme své prostředky i čas do toho, aby byla naše show vyladěná po všech stránkách a pracujeme na mnoha detailech. Každoročně aktualizujeme a obměňujeme přibližně dvacet procent svého playlistu, abychom se pravidelným návštěvníkům “neokoukali”. Kromě těch nejoblíbenějších hitů a tematických bloků si tedy určitě přijdete na něco nového včetně aktuálně nejposlouchanějších titulů.

Ladíme zážitky pro uši i oči!

Stejně tak si užíváme pestrost večerů a vždy se snažíme přiblížit tématu – a to jak složením a pořadím skladeb, tak i vizuálně. Pokud si maturanti zvolí některý z našich vyšších balíčků, které obsahují i osvětlení a LED obrazovky, vždy se naši kolegové snaží ze své techniky vymáčknout to nejlepší a vnášet inovace i do vizuální složky. Melodikum totiž není jen kapela, ale sehraná multimediální show, která chce v rámci daného rozpočtu vykouzlit maximálně skvělý dojem v každém ohledu.

Takhle vypadal zahajovací ples v Písku, který proběhl v polovině října.


Plánujete maturák a ještě jste nepoptali kapelu?

Pokud to bude v našich silách, rádi s vámi sladíme své diáře a dorazíme na váš velký večer! V sezóně 2022/2023 už to vypadá bledě – všechny pátky a soboty jsou již obsazeny od října až do druhé poloviny února 2023. Poměrně rychle se plní i sezóna 2023/2024 a své termíny poptávají už i letošní prváci a druháci. Ozvěte se nám proto co nejdříve, ať je vyšší šance, že bude váš termín stále k dispozici.

Sledujte i naše sociální sítě, kde vás budeme průběžně informovat o plánovaných událostech, plesech i veřejných koncertech. Určitě vás rádi uvidíme i na adventních událostech, které proběhnou už za pár týdnů!

Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...