melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

EVENTY

Hledáte kapelu na VIP event, konferenci, firemní večírek, koncert, výročí nebo slavnost?

Kapela Melodikum má bohaté zkušenosti i s událostmi tohoto typu. Poskytujeme koncertní nebo celovečerní show, během které vám zahrajeme oblíbené hity moderní doby i nestárnoucí oldies mnoha žánrů na míru akci a publiku. Díky úzké spolupráci s partnerskou agenturou vám navíc dokážeme celou událost technicky zajistit.

Pro vaši událost uděláme maximum!

S námi bude váš večírek originální, energický a pestrý

Nechcete revival, orchestr nebo kapelu, která i přes hráčskou preciznost hraje celý večer monotónně a bez emocí? Zapomeňte na ohranou klasiku! Získejte koncert, diskotéku, rockový festival, oldies & retro párty i taneční přehlídku mnoha žánrů, vše v jednom! Navíc v poctivém živém podání bez samohrejek, midi podkladů a playbacků.

Náš playlist potěší i náročnější publikum a fajnšmerky

Právě playlist neboli repertoár je to, čím se odlišujeme od mnoha konvenčních těles a zároveň důvod, proč si nás mnozí pořadatelé rádi objednávají. Vše uslyšíte v ucelených blocích, ve kterých na sebe skladby žánrově i tematicky plynule navazují. Skladby máme osvědčené na bohatém vzorku posluchačů mnoha věkových skupin.

Bezstarostně vám zajistíme špičkový zvuk i další techniku.

Zárukou skvělého zážitku je ozvučení od naší partnerské agentury. Jedná se o prvotřídní aparaturu i ostřílené odborníky, poměr cena/výkon za to určitě stojí! Stejně příznivá je i nabídka kvalitního osvětlení, LED obrazovek, zastřešení a dalších služeb. Pro větší festivaly, městské slavnosti a sportovní haly vám připravíme nabídku ušitou na míru danému prostoru.

Balíčky vyladěné pro večírky a eventy

Balíček BASIC

Tento balíček je zárukou kvality a spokojenosti – alespoň po zvukové stránce. Špičková audiotechnika i sehraný kapelní zvukař se významně podílí na tom, aby vše znělo co možná nejlépe a aby měla kapela na pódiu potřebný ‘komfort’. Služby zvukaře navíc zahrnují i ozvučení večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s omezeným prostorem a rozpočtem. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h). Vhodné pro sály s kapacitou 100–800 hostů.

Balíček BASIC PLUS

Tento balíček je optimálním řešením pro menší kulturní sály a komornější scénu. Samozřejmostí je vystoupení kapely i ozvučení celého večera. Obsažená varianta osvětlení je sice ‘základem’, ovšem i tak se jedná o zcela profesionální a atraktivní řešení, která vašemu večeru dodá prostor, barvu a dynamiku.

Vhodné pro: obecní a reprezentační plesy, večírky a soukromé akce pro 100–400 hostů. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).

Balíček MEDIUM

Tento balíček doporučujeme pro události, kde je již kladen vyšší důraz na osvětlení, ovšem bez potřeby promítání. Vyšší varianta osvětlení poskytne velmi atraktivní světelnou scénu, k tomu si lze v rámci ceny doplňkový efekt. Tento světelný park je vhodný do sálů s kapacitou 200 až 700 návštěvníků.

Vhodné pro: večírky, eventy, přehlídky, konference, reprezentační plesy. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).

Balíček PREMIUM

Tento balíček jsme vyladili jako zlatou střední cestu pro maturitní plesy, je však ideální i pro další plesy a události s účastí až 700 hostů. Vyšší varianta osvětlení poskytne spolu s efekty dynamickou scénu, díky LED obrazovce získáte dokonalý zážitek z obrazu, ať už se jedná o maturitní video, reklamní sestřih nebo živé záběry. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Doporučujeme pro maturitní a reprezentační plesy, večírky, eventy, přehlídky a konference. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).

Balíček EXCLUSIVE

Balíček pro náročné a ty, kteří chtějí pro svůj večer skutečně to nejlepší. Díky nejvyšší variantě osvětlení bude celý sál vizuálním skvostem. Z LED panelů lze sestavit obří obrazovku o ploše 20 m² nebo až 5-dílný set (1 obrazovka a 4 postranní pásy pro animace, texty a loga). Součástí balíčku jsou i 2 vertikální mlhovače a skywall.

Vhodné pro: maturitní a reprezentační plesy, slavnosti, večírky, eventy, přehlídky a další akce v sálech s kapacitou 400–1200 hostů. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).

Balíček OUTDOOR

Bavte se na čerstvém vzduchu. K vystoupení a technickému zajištění vám poskytneme i stabilní zastřešení, díky kterému budou v suchu vystupující, ale i všichni ostatní, a to až do počtu 600 návštěvníků. V inventáři jsou i sedací soupravy, po domluvě zajistíme i bar, výčep nebo sociální zázemí. Dostupnost a cena tohoto řešení je vždy dle individuální domluvy.

Vhodné pro: venkovní, firemní a sportovní akce, oslavy a svatby. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).