melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

EVENTY

Hledáte kapelu na VIP event, konferenci, firemní večírek, koncert, výročí nebo slavnost?

Kapela Melodikum má bohaté zkušenosti i s událostmi tohoto typu. Poskytujeme koncertní nebo celovečerní show, během které vám zahrajeme oblíbené hity moderní doby i nestárnoucí oldies mnoha žánrů na míru akci a publiku. Díky úzké spolupráci s partnerskou agenturou vám navíc dokážeme celou událost technicky zajistit.

Pro vaši událost uděláme maximum!

S námi bude váš večírek originální, energický a pestrý

Nechcete revival, orchestr nebo kapelu, která i přes hráčskou preciznost hraje celý večer monotónně a bez emocí? Zapomeňte na ohranou klasiku! Získejte koncert, diskotéku, rockový festival, oldies & retro párty i taneční přehlídku mnoha žánrů, vše v jednom! Navíc v poctivém živém podání bez samohrejek, midi podkladů a playbacků.

Náš playlist potěší i náročnější posluchače

Právě playlist neboli repertoár je to, čím se odlišujeme od mnoha konvenčních těles a zároveň důvod, proč si nás mnozí pořadatelé rádi objednávají. Vše uslyšíte v ucelených blocích, ve kterých na sebe skladby žánrově i tematicky plynule navazují. Skladby máme osvědčené na bohatém vzorku posluchačů mnoha věkových skupin.

Bezstarostně vám zajistíme špičkový zvuk i další techniku.

Zárukou skvělého zážitku je ozvučení od naší partnerské agentury. Jedná se o prvotřídní aparaturu i ostřílené odborníky, poměr cena/výkon za to určitě stojí! Stejně příznivá je i nabídka kvalitního osvětlení, LED obrazovek, zastřešení a dalších služeb. Pro větší festivaly, městské slavnosti a sportovní haly vám připravíme nabídku ušitou na míru danému prostoru.

Balíčky vyladěné pro večírky a eventy

Balíček BASIC

Tento balíček je zárukou kvality a spokojenosti – alespoň po zvukové stránce. Špičková audiotechnika i sehraný kapelní zvukař se významně podílí na tom, aby vše znělo co možná nejlépe a aby měla kapela na pódiu potřebný ‘komfort’. Služby zvukaře navíc zahrnují i ozvučení večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s omezeným prostorem a rozpočtem (cca 100–1000 hostů)

Balíček BASIC PLUS

Tento balíček je optimálním řešením pro menší kulturní sály a komornější scénu. Samozřejmostí je vystoupení kapely i ozvučení celého večera. Obsažená varianta osvětlení je sice ‘základem’, ovšem i tak se jedná o zcela profesionální a atraktivní řešení, která vašemu večeru dodá prostor, barvu a dynamiku.

Vhodné pro: obecní a reprezentační plesy, večírky a soukromé akce pro 100–400 hostů

Balíček MEDIUM

Tento balíček doporučujeme pro události, kde je již kladen vyšší důraz na osvětlení, ovšem bez potřeby promítání. Vyšší varianta osvětlení poskytne velmi atraktivní světelnou scénu, k tomu si lze v rámci ceny doplňkový efekt. Tento světelný park je vhodný do sálů s kapacitou 200 až 1000 návštěvníků.

Vhodné pro: večírky, eventy, přehlídky, konference, reprezentační plesy

Balíček PREMIUM

Tento balíček jsme vyladili na základě nejčastějších potřeb a přání maturantů, je však ideální i pro další plesy a události až pro 1000 účastníků. Vyšší varianta osvětlení poskytne spolu s efekty dynamickou scénu, díky LED obrazovce získáte dokonalý zážitek z obrazu, ať už se jedná o maturitní video, reklamní sestřih nebo živé záběry. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Doporučujeme pro maturitní a reprezentační plesy, večírky, eventy, přehlídky a konference.

Balíček EXCLUSIVE

Balíček pro náročné a ty, kteří chtějí pro svůj večer skutečně to nejlepší. Díky nejvyšší variantě osvětlení bude celý sál vizuálním skvostem. Z LED panelů lze sestavit obří obrazovku o ploše 20 m² nebo až 5-dílný set (1 obrazovka a 4 postranní pásy pro animace, texty a loga). Součástí balíčku jsou i 2 vertikální mlhovače a skywall.

Vhodné pro: maturitní a reprezentační plesy, slavnosti, večírky, eventy, přehlídky, konference a další akce do 1000 hostů.

Balíček OUTDOOR

Bavte se na čerstvém vzduchu. K vystoupení a technickému zajištění vám poskytneme i stabilní zastřešení, díky kterému budou v suchu vystupující, ale i všichni ostatní, a to až do počtu 600 návštěvníků. V inventáři jsou i sedací soupravy, po domluvě zajistíme i bar, výčep nebo sociální zázemí. Dostupnost a cena tohoto řešení je vždy dle individuální domluvy.
Vhodné pro: venkovní, firemní a sportovní akce, oslavy a svatby.

Podrobné informace zde:

Katalog balíčků

Poznejte vše důležité o naší technice a zjistěte, která varianta je pro vás nejvhodnější:

Kolik stojí naše služby?

Porovnejte ceny balíčků, případně si vyberte vystoupení a služby samostatně:

Odpovídáme na časté dotazy

Nečekejte a rezervujte si svůj termín co nejdříve

Někteří pořadatelé, firmy a agentury objednávají naše vystoupení až s tříletým předstihem. Řadu termínů poptává více než pět zájemců, vyhovět však můžeme pouze tomu nejrychlejšímu.

Výběr skladeb z našeho playlistu přizpůsobíme publiku a náladě

Aktuální repertoár najdete v sekci "Ke stažení". Vždy se snažíme o to, aby byl každý večer jedinečný a aby atmosféra gradovala. Po předchozí domluvě rádi zohledníme výběr skladeb z našeho repertoáru vašim preferencím. Určit předem přesnou délku hudebních vstupů a počet skladeb lze však jen stěží. 

V nabídce máme 3 varianty vystoupení o různé délce:

  • KONCERTNÍ - to nejlepší z našeho playlistu v bloku o délce až 120 minut
  • CELOVEČERNÍ - v bloku o délce 2 až 4 hodiny
  • PRODLOUŽENÉ - nejdelší možná varianta vystoupení v bloku o délce až 6 hodin

Naše balíčky zahrnují vystoupení až v šestihodinovém bloku

Blokem se rozumí celkový čas mezi zvukovou zkouškou a koncem vystoupení, kdy je kapela k dispozici (např. v čase 18.00–22.00 hodin). Ke každé variantě vystoupení je zahrnuta i jedna navazující hodina navíc pro nezbytnou přípravu a zvukovou zkoušku. Délku jednotlivých hudebních vstupů rádi přizpůsobíme vašemu harmonogramu a přáním. Jeden hudební vstup nejčastěji trvá 20–45 minut. 

My vám raději nabídneme "kratší" show, zato s plným nasazením a důstojným vrcholem

Přesah vystoupení kapely Melodikum po půlnoci je možný nejvýše o 1 hodinu (formou 2+1 h nebo 4+1 h) a je předmětem individuální domluvy – závisí na lokalitě, termínu, dramaturgii večera a dalších okolnostech.

Mnohem raději totiž ohromujeme kvalitou, než kvantitou. Živá produkce o delším rozsahu a zvláště v nočních hodinách je fyzicky náročná. Finále kapely před půlnocí se nám vždy osvědčilo jako nejlepší varianta pro všechny. Na vystoupení může plynule navázat diskotéka v podobě reprodukované hudby, jejíž ozvučení je součástí všech našich balíčků od úrovně BASIC. 

Díky balíčkům získáte více služeb za ještě dostupnější ceny

Běžná cena každé položky odpovídá situaci, kdy služba objednána samostatně. Základem každého balíčku je vždy vystoupení kapely, které obsahuje automaticky nejdelší možnou variantu (produkce v bloku o délce až 6 hodin). Pro záruku kvality a výborný celkový dojem doporučujeme i ozvučení a osvětlení z naší nabídky

Součástí vyšších balíčků jsou LED obrazovky a speciální efekty, doplňkově lze objednat i videoprojekci, atypická osvětlení prostor, prodloužené vystoupení kapely, odmoderování večera frontmanem kapely a další. Zvolením nejvyššího balíčku EXCLUSIVE ušetříte 12.000 Kč.

Naše ozvučení je zárukou kvality, navíc za bezkonkurenční cenu

Kvalitní ozvučení je důležitou součástí naší show. Ani sebelepší zvukař nezná naše vystoupení tak dokonale jako tým, který s námi absolvuje desítky vystoupení ročně. Díky této úzké vazbě je celá show po zvukové i vizuální stránce vyladěná i v nejmenších detailech. Náš zvukař zajistí ozvučení kapely MELODIKUM i doprovodného programu, spouštění nahrávek a poskytne bezdrátové mikrofony pro moderátora a proslovy. Součástí ceny je zároveň veškerá technika, včetně digitálního pultu a prvotřídní zvukové aparatury – nejčastěji nás uslyšíte se značkami L'Acoustics nebo D&B Audiotechnik, které patří z hlediska kvality mezi absolutní špičky na trhu.

S naším ozvučením budete zcela nezávislí na další audio technice kulturního domu, vyjma připojení k elektrickému proudu. Balíčkové ozvučení večera o délce až 7 hodin je určeno pro sály s kapacitou do cca 1000 návštěvníků.

Služby z našich balíčků jsou doporučením.

Objednání balíčkového ozvučení se díky skvělému poměru kvality a ceny stalo nepsanou samozřejmostí. Není však nutnou podmínkou. Vystoupení zrealizujeme i s jiným týmem a technikou, pokud bude splňovat technické parametry – kompletní požadavky naleznete na webu v sekci "Ke stažení".

Profesionální osvětlení dodá události zcela jiný rozměr

Osvětlení je často opomíjenou estetickou „záležitostí“. Kvalitní světelná složka totiž dokáže významně pozvednout atmosféru celého večera až po závěrečnou diskotéku. Vizuálně zajímavější budou i vzpomínky na fotografiích a videích.

Doporučujeme zjistit, zda vaše nájemní smlouva s kulturním domem/sálem vůbec zahrnuje osvětlovací služby a v jakém rozsahu – převážná většina kulturních sálů však disponuje pouze nejzákladnější světelnou technikou. Rozsah osvětlení s vámi poté rádi prokonzultujeme a doporučíme vám nejvhodnější balíček z naší nabídky, případně probereme další možnosti. 

Pro větší sály a místa vám připravíme individuální nabídku.

Větší událost bude pravděpodobně vyžadovat výkonnější zvukový aparát a současně i rozsáhlejší světelný park než standardizované balíčky uvedené na této stránce. Pro prostory o velikosti sportovní haly či stadionu, náměstí, velkého sálu pražské Lucerny nebo fóra Karlín vám připravíme nabídku upravenou na míru zvolenému místu.

Bezpečný suchý prostor, čas na přípravu, parking a něco k snědku

Základem pro vystoupení je zastřešený prostor a přívod el. proudu dle specifikace. Před vystoupením potřebujeme čas na přípravu techniky a cca 30 minut na vlastní zvukovou zkoušku, nejlépe ještě před otevřením sálu návštěvníkům. Dalším požadavkem je parkování pro 2–3 osobní vozy (dle zvoleného balíčku) a občerstvení pro 6 hudebníků, případně i pro technický tým (obvykle 2–3 osoby). Seznam technických požadavků pro všechny typy vystoupení najdete na webu v sekci "Ke stažení".

V případě celovečerní produkce v místě vzdáleném nad 200 km od Č. Budějovic, preferujeme zajištění ubytování, podmínky cesty do vzdálenějších lokalit a do zahraničí vždy dle individuální domluvy.

Vlivem vyšší moci nárok na storno oboustranně zaniká

Stejně jako všichni ostatní i my pevně doufáme, že se již podobný scénář z roku 2020 opakovat nebude. Pokud by však covid-19 nebo jiná plošná opatření znemožnila konání události nebo by jej významně omezila, domluvíme se s vámi, jak postupovat dále. Problematice s covid-19 jsme se věnovali v tomto článku.

Nebojte, dostanete přesně služby dle ceníku platného v době objednání

Všechny služby dostanete za tehdejší částky, které jsou zcela jistě uvedeny i v rezervační smlouvě. Průběžné úpravy ceníku nemají na vaši rezervaci vliv.

Storno poplatek bude úměrný zrušeným službám

V případě zrušení některých objednaných položek bude storno poplatek vypočítán z běžných cen položek (dle ceníku platného v době podpisu rezervační smlouvy). Pořadatel v takovém případě ztrácí nárok na balíčkovou slevu. Hudební vystoupení kapely je stěžejní součástí plnění a lze jej zrušit pouze kompletním odstoupením od smlouvy.

Co o nás říkají pořadatelé?

Přečtěte si, jakou zkušenost s námi mají organizátoři a maturanti.

Jdete do toho s námi?

Bude nám potěšením, pokud budeme moci být součástí i vašeho významného dne. Slibujeme, že uděláme maximum pro to, aby byl večer nezapomenutelný v tom dobrém slova smyslu!

Hlavní partneři kapely Melodikum:

Někteří z klientů,

organizátorů a projektů, na jejichž události kapela Melodikum účinkovala:

Co je u nás nového?

Momentky ze světa večírků a eventů