melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Tak jsme si před Vánoci přeci jen zahráli! Ať žije Andělská Hluboká

Melodikum - Andělská Hluboká 2020

Rok 2020 přinesl spoustu zvratů. Zimní sezóna 2020-2021, na kterou jsme se těšili, pro nás měla znamenat téměř pět desítek vystoupení. Doba těch největších událostí, na které se vždy těšíme už od jara… Nakonec jsme ovšem byli od října doma a vypadá to, že v dalších měsících tomu nebude jinak.

O to větší radost máme, že jsme se přeci jen mohli alespoň jednou sejít. V magické datum 12. 12. 2020 jsme se objevili na náměstí v Hluboké nad Vltavou. Byla to především zkouška toho, že jsme to po mnoha odloučení společně nezapomněli. A zároveň toho, že naše podzimní pokusy o otužování nebyly marné.

Počasí nám narozdíl od minulého ročníku přálo. Všem, kteří byli tou dobou na adventních trzích, děkujeme, že se zdrželi a poslechli si alespoň několik z celkových devadesáti minut toho nejlepšího z našeho playlistu. Zároveň děkujeme městu Hluboká nad Vltavou, že nám hudební produkci umožnila. Sportovně-kulturnímu spolku HLUBOKÁ V POHYBU děkujeme za skvělou organizaci a těšíme se na viděnou opět v dalším roce – snad bez větších omezení. Mějte krásné a pohodové Vánoce.

Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
Twitter
Email

Prohlédněte si fotky a videa...

a načerpejte alespoň 'hrstku' atmosféry naší produkce.

Přejít do galerie...