Toužíte po svatbě nebo oslavě, která se zapíše hluboko do paměti?

Pak jste tady správně! I na sebemenší párty přivezeme energii, na kterou jsme zvyklí z velkých pódií, nechceme totiž zapadnout do škatulky “průměrná svatební kapela”. 

Pro váš velký den uděláme maximum!

Zahrajeme vám oblíbené moderní hity i nestárnoucí oldies mnoha žánrů a rádi vás přesvědčíme o tom, že kvalitní živá hudba dodá vašemu velkému dni zcela jiný rozměr a slavnostní atmosféru, kterou by vám i zkušený DJ vytvořil jen stěží!

Výjimečné životní události si zaslouží výjimečnou show.

Hudební zábava obvykle tvoří nezanedbatelnou část svatebního nebo narozeninového dne, tak ať to stojí za to! A tuctových akcí už každý navštívil až až! S kapelou Melodikum prožijete i několikahodinový koncert, diskotéku, rockový festival, retro párty i taneční přehlídku mnoha žánrů – vše v jednom! Navíc s energickým nasazením a v kvalitním živém podání bez samohrajek, midi podkladů a playbacků. 

Náš playlist potěší i náročnější publikum a fajnšmekry.

Jedním z důvodů, proč si nás snoubenci a pořadatelé rádi objednávají, je právě náš playlist neboli repertoár. Skladby máme osvědčené na různých věkových skupinách z mnoha koutů světa – máme zkušenosti s publikem z Rakouska, Německa, Francie, Velké Británie, Španělska, USA, Ruska, Mexika, Kostariky, Číny a dalších zemí. Vše uslyšíte v ucelených blocích, kde na sebe hity žánrově i tematicky navazují. 

I pro malé večírky máme výhodné řešení bez větších kompromisů.

Chceme, aby naše show byla dostupná i pro soukromé akce s účastí do cca 100 hostů. Díky balíčkům START se náš šestičlenný tým vejde i do menších prostor a zajistí bezstarostně a zdarma vše, co je pro vystoupení po technické stránce potřeba – vystačíme si běžnou přípojkou k elektrickému proudu. Pro náročnější klienty máme v nabídce výkonnější zvuk, světla, ale i pódia a párty stany. 

Balíčky vyladěné pro svatby a oslavy

Balíčky START 2–6

Cenově nejvýhodnější řešení určené pro menší svatby a večírky. K vystoupení kapely je totiž adekvátní ozvučení, osvětlení a interiérová bílá dekorační stěna automaticky zcela zdarma. Rádi se postaráme i o ozvučení obřadu, část techniky si můžete pronajmout i na after party po skončení našeho vystoupení.

Určeno pro: svatby, oslavy a soukromé události s účastí do 100 hostů. Délka produkce: blok o délce 2–6 hodin.

Balíček BASIC

Tento balíček spolu s vystoupením kapely zahrnuje i profesionální ozvučení akce s výkonnou aparaturou. Sehraný kapelní zvukař se postará o skvělý poslech a zajistí ozvučení celého večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s limitovaným prostorem a rozpočtem. Vhodné pro sály s kapacitou do 700 hostů. V ceně: 4 hodiny vystoupení, až 6 hodin služeb zvukaře.

Balíček BASIC PRO

Profesionální řešení po všech stránkách! S vystoupením kapely a ozvučením celé akce získáte navíc profi osvětlení, které dodá vašemu večeru prostor, barvu a dynamiku. Tento balíček je ideálním a velmi žádaným řešením pro obecní a reprezentační plesy a pro soukromé večírky náročnějších klientů.

Určeno pro sály a akce s kapacitou do 400 hostů. V ceně vystoupení ve 4hodinovém bloku + 6 hodin technického zajištění.

Balíček OUTDOOR

Bavte se na čerstvém vzduchu. K vystoupení a technickému zajištění vám poskytneme i stabilní zastřešení, díky kterému budou v suchu vystupující, ale i všichni ostatní, a to až do počtu 600 návštěvníků. V inventáři jsou i sedací soupravy, po domluvě zajistíme i bar, výčep nebo sociální zázemí. Cena tohoto řešení závisí na lokalitě a dispozici.

Vhodné pro: venkovní, firemní a sportovní akce, oslavy a svatby. Možnost koncertního i celovečerního vystoupení.

Podrobné informace najdete v katalogu balíčků:

Co o nás říkají klienti?

Přečtěte si, jak kapela Melodikum obohatila večer novomanželům a oslavencům:

Jdete do toho s námi?

Rádi se staneme součástí i vašeho významného dne. Slibujeme, že uděláme vše pro to, aby byl večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu!