melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

SVATBY

Hledáte živou hudbu na svatbu, oslavu nebo podobnou soukromou událost?

Pak jste tady správně! I na sebemenší párty se naplno snažíme navodit atmosféru, na kterou jsme zvyklí z velkých pódií, nechceme totiž zapadnout do škatulky “průměrná svatební kapela”. Zahrajeme vám oblíbené moderní hity i nestárnoucí oldies mnoha žánrů. K tomu si přivezeme vlastní techniku, která směle uspokojí publikum do cca 100 hostů. Pro náročnější klienty máme v nabídce výkonnější zvuk, světla, ale i párty stany. 

Pro váš velký den uděláme maximum!

S námi bude váš večer originální, energický a pestrý

Nechcete klávesové duo nebo kapelu, která i přes hráčskou preciznost hraje celý večer monotónně a bez emocí? Zapomeňte na ohranou klasiku! Získejte koncert, diskotéku, rockový festival, oldies & retro párty i taneční přehlídku mnoha žánrů, vše v jednom! Navíc v poctivém živém podání bez samohrejek, midi podkladů a playbacků. 

Náš playlist potěší i náročnější publikum a fajnšmerky

Právě playlist neboli repertoár je to, čím se odlišujeme od mnoha konvenčních těles a zároveň důvod, proč si nás pořadatelé rádi objednávají. Vše uslyšíte v ucelených blocích, ve kterých na sebe hity žánrově i tematicky plynule navazují. Skladby máme osvědčené na bohatém vzorku posluchačů mnoha věkových skupin i národností – máme zkušenosti s publikem např. z Rakouska, Německa, Francie, Španělska, USA, Ruska nebo Číny.

Získejte na svou událost to nejvýhodnější z naší nabídky!​

Chceme, aby naše vystoupení bylo dostupné i pro soukromé oslavy a svatby, a to bez starostí a větších kompromisů. Díky balíčkům SMART se náš šestičlenný tým vejde i do menších prostor a zajistí vše, co je pro vystoupení potřeba – vystačíme si běžnou přípojkou k elektrickému proudu. Pro náročnější klienty a fajnšmekry však doporučujeme některý z našich vyšších balíčků, které uvádíme níže.

Balíčky vyladěné pro svatby a oslavy

Balíčky SMART 2/4/5

Tyto chytré balíčky určené pro svatby a oslavy obsahují ve srovnání s plesy a eventy dostupnější cenu za kompletní hudební produkci. Ozvučení a osvětlení adekvátní k události do cca 100 hostů jsou totiž automaticky zcela zdarma. Za drobný příplatek se rádi postaráme o ozvučení obřadu, část techniky si pak můžete pronajmout i na after party po skončení našeho vystoupení.

Určeno pro: oslavy, svatby a další soukromé události s účastí do 100 hostů. Na výběr je ze tří délek produkce.

Balíček BASIC

Tento balíček je zárukou kvality a spokojenosti – alespoň po zvukové stránce. Špičková audiotechnika i sehraný kapelní zvukař se významně podílí na tom, aby vše znělo co možná nejlépe a aby měla kapela na pódiu potřebný ‘komfort’. Služby zvukaře navíc zahrnují i ozvučení večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s omezeným prostorem a rozpočtem. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h). Vhodné pro sály s kapacitou 100–800 hostů.

Balíček BASIC PLUS

Tento balíček je optimálním řešením pro menší kulturní sály a komornější scénu. Samozřejmostí je vystoupení kapely i ozvučení celého večera. Obsažená varianta osvětlení je sice ‘základem’, ovšem i tak se jedná o zcela profesionální a atraktivní řešení, která vašemu večeru dodá prostor, barvu a dynamiku.

Vhodné pro: obecní a reprezentační plesy, večírky a soukromé akce pro 100–400 hostů. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).

Balíček OUTDOOR

Bavte se na čerstvém vzduchu. K vystoupení a technickému zajištění vám poskytneme i stabilní zastřešení, díky kterému budou v suchu vystupující, ale i všichni ostatní, a to až do počtu 600 návštěvníků. V inventáři jsou i sedací soupravy, po domluvě zajistíme i bar, výčep nebo sociální zázemí. Dostupnost a cena tohoto řešení je vždy dle individuální domluvy.

Vhodné pro: venkovní, firemní a sportovní akce, oslavy a svatby. Délka vystoupení: až 5 hodin (př. 19.00–24.00 h).

Podrobné informace zde:

Katalog všech balíčků

Pokud si chcete dopřát to nejlepší, určitě si prohlédněte všechny možnosti:

Kolik stojí naše služby?

Vyberte si z našich nejvýhodnějších SMART balíčků, k mání jsou i doplňkové položky: