melodikum logo jednoduche
melodikum logo jednoduche

Rezervace

Uvažujete o našem vystoupení?

Nečekejte a rezervujte si termín co nejdříve! Nejžádanější termíny poptává i více než deset zájemců, vyhovět však můžeme pouze tomu nejrychlejšímu. Někteří pořadatelé a budoucí maturanti objednávají naše vystoupení i s tříletým předstihem…

Proč si kapelu rezervovat včas?

Výhodou včasné rezervace je nejen vyšší šance na získání volného termínu,  ale i skutečnost, že všechny objednané služby získáte za fixní ceny platné v době objednání, bez ohledu na možné budoucí navýšení ceníkových cen. 

Jak na to?

 • 1. Ověřte si dostupnost termínu​
  Kontaktujte nás telefonicky, prostřednictvím formuláře níže, nebo e-mailem. V případě, že je vámi poptávaný termín k dispozici, na vyžádání jej pro vás zablokujeme na 10 kalendářních dní.
 • 2. Sdělte nám svou představu
  Klíčový je termín, místo a přibližný čas produkce. Pokud již víte, že máte zájem o konkrétní balíček z našich ceníků, můžete jej zmínit. Na základě vašich požadavků vám upřesníme cenu, případně sestavíme individuální cenovou nabídku. Nabízíme i možnost setkání v okolí Českých Budějovic.
 • 3. Uzavřete s námi rezervační smlouvu
  Podepsáním smlouvy od nás budete mít garantované vystoupení a služby v daném termínu a za danou cenu. Preferujeme rychlé a pohodlné sjednání zasláním na e-mail, v případě produkce do 50.000 Kč zálohu nepožadujeme.
 • 4. Spojte se s námi cca 2–3 týdny před akcí
  Upřesníme si dramaturgii večera, časy příprav a zkoušek a další detaily, jako je způsob úhrady nebo vaše hudební přání na taneční sóla.
 • 5. Užijte si večer naplno!
  Až nastane den D, dorazíme na místo a po absolvování zvukové zkoušky vám budeme k dispozici po celou dobu sjednané produkce. Stejně tak i naši technici, pokud si zvolíte řešení s výkonným ozvučením, osvětlením, LED obrazovkou a dalšími službami.

Kontakt

Fakturační údaje:
SIMPLY THE SHOW s.r.o.
Kaprova 42/14, 110 01 Praha 1
IČ: 18047084
(neplátce DPH)

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů