Hledáte kapelu na reprezentační, městský nebo maturitní ples?

Kapela Melodikum každoročně absolvuje desítky plesů různého charakteru a v mnoha koutech republiky se již zapsala jako symbol revoluce na plesové scéně. 

Pro váš velký den uděláme maximum!

Díky úzké spolupráci s partnerskou agenturou vám navíc dokážeme celou událost technicky zajistit. A slibujeme, že to bude zážitek pro uši i oči! Pokud nemáte vlastního moderátora, lze přiobjednat moderaci frontmanem kapely.

Výjimečné události si zaslouží výjimečnou show.

Hudební zábava tvoří podstatnou část plesu, tak ať to stojí za to! Kapela Melodikum boří zažité představy o zábavových kapelách a ráda na váš ples nebo maturák přiveze slavnostní atmosféru koncertu, diskotéky, retro párty, taneční přehlídky i rockového festivalu! Navíc s energickým nasazením a v kvalitním živém podání bez samohrajek, midi podkladů a playbacků. 

Náš playlist potěší i náročnější publikum a fajnšmekry.

Jedním z důvodů, proč si nás klienti a maturanti rádi objednávají, je právě náš inovativní playlist neboli repertoár. Skladby máme osvědčené na různých věkových skupinách z mnoha koutů světa a vždy kombinujeme to nejlepší z mnoha dekád a žánrů, aby si na své přišel opravdu každý. Vše uslyšíte v ucelených blocích, kde na sebe hity žánrově i tematicky plynule navazují.

Zajistíme vám i špičkový zvuk, světla, LED obrazovku, mlhu a další efekty.

Vždy nám záleží na tom, abychom publiku zprostředkovali jedinečný zážitek, a to jak po zvukové, tak i vizuální stránce. Právě proto vám doporučujeme technické zajištění od naší partnerské agentury, která s námi každý rok absolvuje desítky akcí a dokonale zná naši show do nejmenších detailů. Získáte tak pro svou událost ten nejlepší poměr kvality a ceny, vše na zcela profesionální úrovni a bez starostí. 

Balíčky vyladěné pro plesy

Balíček BASIC

Tento balíček spolu s vystoupením kapely zahrnuje i profesionální ozvučení akce s výkonnou aparaturou. Sehraný kapelní zvukař se postará o skvělý poslech a zajistí ozvučení celého večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s limitovaným prostorem a rozpočtem. Vhodné pro sály s kapacitou do 700 hostů. V ceně: 4 hodiny vystoupení, až 6 hodin služeb zvukaře.

Balíček BASIC PRO

Profesionální řešení po všech stránkách! S vystoupením kapely a ozvučením celé akce získáte navíc profi osvětlení, které dodá vašemu večeru prostor, barvu a dynamiku. Tento balíček je ideálním a velmi žádaným řešením pro obecní a reprezentační plesy a pro soukromé večírky náročnějších klientů.

Určeno pro sály a akce s kapacitou do 400 hostů. V ceně vystoupení ve 4hodinovém bloku + 6 hodin technického zajištění.

Balíček MEDIUM

Tento balíček doporučujeme pro události, kde je již kladen vyšší důraz na osvětlení, ovšem bez potřeby promítání. Vyšší varianta osvětlení poskytne velmi atraktivní světelnou scénu, k tomu si lze v rámci ceny zvolit doplňkový efekt. Zvukový systém a tento světelný park je vhodný do sálů s kapacitou až 700 návštěvníků.

Vhodné pro: večírky, eventy, přehlídky, konference, reprezentační plesy. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček PREMIUM

Tento balíček jsme vyladili jako zlatou střední cestu pro maturitní plesy, je však ideální i pro další události s účastí 400 až 1000 hostů. Vyšší varianta osvětlení poskytne spolu s efekty dynamickou scénu, díky LED obrazovce získáte dokonalý zážitek z obrazu, ať už se jedná o maturitní video, reklamní sestřih nebo živé záběry. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Doporučujeme pro maturitní a reprezentační plesy, večírky, eventy, přehlídky a konference. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček EXCLUSIVE

Balíček pro náročné a ty, kteří chtějí pro svůj večer skutečně to nejlepší. Díky nejvyšší variantě osvětlení bude celý sál vizuálním skvostem. Z LED panelů lze sestavit obří obrazovku o ploše 20 m² nebo až 5-dílný set. Součástí balíčku jsou i 2 doplňkové služby (vertikální mlhovače, skywall nebo bezdrátový kamerový přenos).

Vhodné pro: maturitní a reprezentační plesy, slavnosti, večírky, eventy, přehlídky a další akce v sálech s kapacitou 400–1000 hostů. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Podrobné informace najdete v katalogu balíčků:

Co o nás říkají klienti a maturanti?

Jdete do toho s námi?

Rádi se staneme součástí i vašeho významného plesu. Slibujeme, že uděláme vše pro to, aby to byl večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu!

Hlavní partneři kapely Melodikum: