Chcete svatební kapelu a vyladěnou párty? Obsazujeme sezónu 2024 a 2025.

Vážení přátelé, budoucí snoubenci, plánujete svatbu v následujícím roce? Kapela MELODIKUM je tady pro vás a postará se o to, aby se jednalo o nezapomenutelný večer – v tom nejlepším slova smyslu! Jsme tu pro všechny, kteří chtějí sobě i svatebčanům dopřát kvalitní hudební zážitek – ať už se jedná o svatbu na zámku, v hotelovém resortu, v kulturním sále nebo o třeba o svatbu ve stodole nebo na statku.

V roce 2023 máme posledních pár volných termínů

Zatímco někteří opozdilci ještě přípravy odkládají nebo s vidinou skvělé inspirace čekali na spásu v podobě svatebních veletrhů, náš kapelní diář na letošní rok je již od začátku roku téměř plně obsazený. Vážíme si všech snoubenců, kteří byli ochotni s námi sladit diáře a přizpůsobit termín své svatby našim možnostem – těchto případů každoročně přibývá a opravdu jsme za to moc vděční!

Proč si kapelu na rok 2024 a 2025 objednat už teď?

Diář na další rok se nám plní, pro snoubence máme hned několik důvodů, proč rezervaci neodkládat. Jedním z nich je dostupnost termínu – čím dříve kapelu oslovíte, tím vyšší je šance, že společně sladíme termíny. Jelikož si zakládáme na kvalitě, narozdíl o některých náhodně poskládaných těles chceme dodávat jen ucelenou show postavenou na stálé a sehrané partě – neumíme se ani rozdvojit, natož rotrojit… U nás proto mají štěstí jen ti nejrychlejší.

Další výhodou je finanční stránka věci. Je běžné, že ceny služeb i zboží postupně rostou, a s vyšší inflací se tento proces zrychluje. I nám rostou náklady, a je proto velmi pravděpodobné, že cenovky naší produkce budou i nadále nabírat stejný směr. Všem zájemcům však díky podepsání rezervační smlouvy garantujeme cenovky platné v době objednání – bez ohledu na možná průběžná navyšování ceníkových cen. Pokud si naše vystoupení na léto 2024 objednáte již na počátku roku 2023, pravděpodobně ušetříte 5.000–10.000 Kč oproti těm, kteří si naše vystoupení objednají o několik měsíců později.

Kapela, nebo DJ? S námi si užijete jako na diskotéce 🙂

Je to otázka názoru a preferencí… Pokud plánujete užší počet hostů, máte omezený rozpočet nebo jste zkrátka nenároční, DJ pro vás může být dostačující a skvělou volbou. Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž – proto si své kandidáty prověřte. Návštěva produkce a osobní zkušenost je to nejlepší!

I když bude živě hrající kapela pravděpodobně o něco nákladnější, pokud dobře zvolíte, ten poměr cena/výkon za to rozhodně stojí! Správná a poctivá živá hudba dodá vašemu dni slavnostnější atmosféru, kterou lze jen těžko popsat. Chcete-li se o tom přesvědčit, třeba jen nezávazně, doražte na některé z našich vystoupení – věříme, že nebudete litovat!

K vystoupení rádi poskytneme mnohem víc…

Rádi se postaráme o ozvučení obřadu, zvlášť, pokud se tato oficiální část dne bude odehrávat venku. Společně s tím zařídíme i podkresovou hudbu během dne a odpoledne. Pro vystoupení kapely zajistíme i veškeré potřebné vybavení – základní technika adekvátní pro svatby do 100 hostů je automaticky zdarma! Pro náročnější klienty a fajnšmekry máme v rukávu výkonnější a plně profesionální techniku včetně zvukaře, osvětlovače a doplňkových efektů. I zde platí, že poměr cena/výkon za to stojí!

V případě celovečerní show dokážeme díky našemu playlistu zastoupit i diskotéku. A pokud by přece jen ambice na after party přetrvaly, poskytneme vám technické zajištění = aparaturu i po skončení našeho vystoupení.

Zajímá vás více?

Bližší informace najdete přímo zde na webu v sekci SVATBY, vše důležité s vámi nezávazně rádi probereme i telefonicky nebo e-mailem.

kapela melodikum svatba oslava večírek ples jaudio párty
jižní čechyoslavapártyprahasimply the showstředočeský krajsvatební kapelavysočina
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

Znovu jsme si s radostí zahráli na události Andělská Hluboká 2021
20. 12. 2021
Koncert kapely MELODIKUM na MFF Voda, moře, oceány 2022
17. 9. 2022
Zveme vás na tradiční předvánoční koncerty, užijte si advent s námi!
24. 11. 2022
Přinášíme video plné nejoblíbenějších párty hitů z našeho playlistu
Agentura a koordinátor na maturitní a absolventský ples: ano, nebo ne?
Pozvánka: QUEENIE v Milenium Tábor s předkapelou MELODIKUM
18. 9. 2021