Přinášíme video plné nejoblíbenějších párty hitů z našeho playlistu

Preferujete poctivou živou muziku, nebo DJe, který sype z rukávu jeden taneční hit za druhým? Kapela MELODIKUM boří zažité představy o zábavových kapelách a je vhodným řešením pro oba tábory.

Pravidelnou součástí našeho koncertního i celovečerního vystoupení je i tento unikátní hudební mix, který jsme sestavili z nejznámějších a nejoblíbenějších tanečních hitů. V relativně krátkém úseku tak servírujeme publiku úryvky, které na sebe tematicky i logicky navazují a postupně se prolínají.

Tento energický party mix nesmí chybět na žádné svatbě, firemním večírku ani na maturitním plese!

Po několika megahitech z devadesátých let postupně navazují novější hity z následujících dvou dekád. Ačkoliv se jedná o odvážnější hudební set, je vhodný doslova pro všechny typy událostí. V případě formálnějších večerů jej nejčastěji zařazujeme do finálového bloku jako vyvrcholení, které publikum naladí na následnou diskotéku a afterparty.

Po “řemeslné” stránce se jedná o propracované aranže bohaté na vokály a zvuky, které jsou pro tyto známé hity charakteristické. I v tomto případě se jedná o poctivou živou hudbu bez předem nahraných doprovodů a playbacků.

Postaráme se, aby byl váš večer nezapomenutelný – v tom nejlepším slova smyslu!

Díky projektu SIMPLY THE SHOW získáte na svůj večer osvědčenou hudební show propracovanou do detailů po hudební i technické stránce! Náš partnerský tým JAUDIO.CZ se postará o exkluzivní audio-vizuální zážitek. Rádi s sebou přivezeme světelnou scénu na míru vašemu večeru, třeba přesně takovou, jakou jsme použili ve videu.

medleyparty hitssimply the showvideo
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!
Sobotní večer borovanského Borůvkobraní 2023 bude patřit kapele MELODIKUM
29. 6. 2023
Chcete svatební kapelu a vyladěnou párty? Obsazujeme sezónu 2024 a 2025.
1. 5. 2023
Pozvánka na pivní festival v OC Pivovar Děčín s kapelou MELODIKUM
Agentura a koordinátor na maturitní a absolventský ples: ano, nebo ne?
Znovu jsme si s radostí zahráli na události Andělská Hluboká 2021
20. 12. 2021