Pětkrát poprvé: zahájili jsme plesovou sezónu hned v pěti městech!

Setkávání na společenských a kulturních akcích se znovu stalo běžnou a samozřejmou součástí našich životů – díky bohu! Rozhodně se ale nedá mluvit o tom, že by se kultura vrátila do starých kolejí. Přišla nová doba, která není ani lepší, ani horší – je zkrátka jiná…

Je všeobecně známo, že plesy na jihu Čech – zejména ty maturitní – mají dlouhou tradici a vysokou úroveň. Účinkující, agentury a dodavatelé během posledních několika let vyladili jihočeské plesy do podoby, která dokonce ani v hlavním městě nemá obdoby. A my jsme moc rádi, že jsme toho světa součástí, ale i za to, že se můžeme nemalou měrou podílet na tom, jakým směrem se trendy v oblasti plesů ubírají a budou ubírat.

Takhle vypadal zahajovací ples v Písku, který proběhl v polovině října.

Maturák už v září? Opravdu!

Pokud covidová doba něco změnila, tak je to přežité paradigma, že maturitní plesy probíhají výhradně v zimě. Z dříve nejžádanějších zimních termínů se po dvou covidem zmařených sezónách staly spíše ty obávané, což přimělo pořadatele událostí i budoucí maturanty přehodnotit, zda je ples v období kolem Vánoc opravdu jedinou možnou variantou. A naopak si položit otázku, proč by ples nemohl proběhnout jen pár týdnů po letních prázdninách. A tak jsme první ples tentokrát absolvovali už 24. září! Kulturní dům v jihočeském Milevsku byl plný k prasknutí a ve stejném duchu se nesly i všechny plesy, které následovaly.

Laťka je vysoko!

V rámci sezóny 2022/2023 jsme otevřeli plesovou sezónu hned v pěti jihočeských městech a jsme velmi mile překvapeni, jaký je o tyto večery zájem, strach ze shromažďování je konečně pryč. Po zmíněném Milevsku jsme otevřeli sezónu plesů v Českých Budějovicích, v Táboře, v Písku a o pár týdnů později i v Jindřichově Hradci. Všechny plesy byly vyprodané a realita předčila naše očekávání – atmosféra každého večera byla totiž naprosto úžasná! Přestože maturitní plesy nejsou zdaleka naší jedinou doménou, každý z nich si užíváme díky jejich profesionalitě i energii, která dosud každý ples provázela.

Ladíme zážitky pro uši i oči!

Stejně tak si užíváme pestrost večerů a vždy se snažíme přiblížit tématu – a to jak složením a pořadím skladeb, tak i vizuálně. Pokud si maturanti zvolí některý z našich vyšších balíčků, které obsahují i osvětlení a LED obrazovky, vždy se naši kolegové snaží ze své techniky vymáčknout to nejlepší a vnášet inovace i do vizuální složky. Melodikum totiž není jen kapela, ale sehraná multimediální show, která chce v rámci daného rozpočtu vykouzlit maximálně skvělý dojem v každém ohledu.

české budějovicejaudiojindřichův hradecjižní čechymaturákmaturitní plesymilevskopíseksimply the showtábor
Nasdílejte tento článek ostatním:
Facebook
LinkedIn
Email

Další články

I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!
SORRY: další hit, který jste v podání kapely pravděpodobně ještě neslyšeli
30. 11. 2022
Znovu jsme si s radostí zahráli na události Andělská Hluboká 2021
20. 12. 2021
Koncert kapely MELODIKUM na MFF Voda, moře, oceány 2022
17. 9. 2022
Zveme vás na tradiční předvánoční koncerty, užijte si advent s námi!
24. 11. 2022
Kapela MELODIKUM navštívila letní hudební festival v Dolním Dvořišti
22. 8. 2023