Hledáte kapelu na VIP event, konferenci, firemní večírek, koncert, výročí nebo slavnost?

Kapela Melodikum má s událostmi tohoto typu bohaté zkušenosti. Poskytujeme koncertní nebo celovečerní show, během které vám zahrajeme nejlepší světové i české hity mnoha žánrů na míru akci a publiku. 

Pro váš velký den uděláme maximum!

Díky úzké spolupráci s partnerskou agenturou vám navíc dokážeme celou událost technicky zajistit. Pokud nemáte vlastního moderátora, lze přiobjednat moderaci frontmanem kapely.

Výjimečné události si zaslouží výjimečnou show.

Hudební zábava tvoří nezanedbatelnou část mnoha eventů a večírků, tak ať to stojí za to! Kapela Melodikum na váš večer přiveze atmosféru koncertu, diskotéky, retro párty i rockového festivalu! Nejedná se přitom o úzce zaměřený revival nebo tribute kapelu, ale o průřez toho nejlepšího z mnoha dekád a žánrů. Navíc s energickým nasazením a v kvalitním živém podání bez samohrajek, midi podkladů a playbacků. 

Náš playlist potěší i náročnější publikum a fajnšmekry.

Jedním z důvodů, proč si nás klienti a pořadatelé rádi objednávají, je právě náš playlist neboli repertoár. Skladby máme osvědčené na různých věkových skupinách z mnoha koutů světa – máme zkušenosti s publikem z Rakouska, Německa, Francie, Velké Británie, Španělska, USA, Ruska, Mexika, Kostariky, Číny a dalších zemí. Vše uslyšíte v ucelených blocích, kde na sebe hity žánrově i tematicky navazují. 

Zajistíme vám i špičkový zvuk, světla, LED obrazovku, pódia a další.

Vždy nám záleží na tom, abychom publiku zprostředkovali co nejlepší zážitek, a to jak po zvukové, tak i vizuální stránce. Právě proto vám doporučujeme technické zajištění od naší partnerské agentury, která s námi každý rok absolvuje desítky akcí a dokonale zná naši show do nejmenších detailů. Získáte tak pro svou událost bezstarostně ten nejlepší poměr kvality a ceny, vše na zcela profesionální úrovni. Můžete využít balíčkových řešení nebo zažádat o individuální nabídku.

Balíčky vyladěné pro eventy a večírky

Balíček BASIC

Tento balíček spolu s vystoupením kapely zahrnuje i profesionální ozvučení akce s výkonnou aparaturou. Sehraný kapelní zvukař se postará o skvělý poslech a zajistí ozvučení celého večera – včetně moderátora, doprovodného programu a případně i diskotéky.

Určeno pro: denní události nebo akce s limitovaným prostorem a rozpočtem. Vhodné pro sály s kapacitou do 700 hostů. V ceně: 4 hodiny vystoupení, až 6 hodin služeb zvukaře.

Balíček BASIC PRO

Profesionální řešení po všech stránkách! S vystoupením kapely a ozvučením celé akce získáte navíc profi osvětlení, které dodá vašemu večeru prostor, barvu a dynamiku. Tento balíček je ideálním a velmi žádaným řešením pro obecní a reprezentační plesy a pro soukromé večírky náročnějších klientů.

Určeno pro sály a akce s kapacitou do 400 hostů. V ceně vystoupení ve 4hodinovém bloku + 6 hodin technického zajištění.

Balíček MEDIUM

Tento balíček doporučujeme pro události, kde je již kladen vyšší důraz na osvětlení, ovšem bez potřeby promítání. Vyšší varianta osvětlení poskytne velmi atraktivní světelnou scénu, k tomu si lze v rámci ceny zvolit doplňkový efekt. Zvukový systém a tento světelný park je vhodný do sálů s kapacitou až 700 návštěvníků.

Vhodné pro: večírky, eventy, přehlídky, konference, reprezentační plesy. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček PREMIUM

Tento balíček jsme vyladili jako zlatou střední cestu pro maturitní plesy, je však ideální i pro další události s účastí 400 až 1000 hostů. Vyšší varianta osvětlení poskytne spolu s efekty dynamickou scénu, díky LED obrazovce získáte dokonalý zážitek z obrazu, ať už se jedná o maturitní video, reklamní sestřih nebo živé záběry. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Doporučujeme pro maturitní a reprezentační plesy, večírky, eventy, přehlídky a konference. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček EXCLUSIVE

Balíček pro náročné a ty, kteří chtějí pro svůj večer skutečně to nejlepší. Díky nejvyšší variantě osvětlení bude celý sál vizuálním skvostem. Z LED panelů lze sestavit obří obrazovku o ploše 20 m² nebo až 5-dílný set. Součástí balíčku jsou i 2 doplňkové služby (vertikální mlhovače, skywall nebo bezdrátový kamerový přenos).

Vhodné pro: maturitní a reprezentační plesy, slavnosti, večírky, eventy, přehlídky a další akce v sálech s kapacitou 400–1000 hostů. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.

Balíček OUTDOOR

Bavte se na čerstvém vzduchu. K vystoupení a technickému zajištění vám poskytneme i stabilní zastřešení, díky kterému budou v suchu vystupující, ale i všichni ostatní, a to až do počtu 600 návštěvníků. V inventáři jsou i sedací soupravy, po domluvě zajistíme i bar, výčep nebo sociální zázemí. Cena tohoto řešení závisí na lokalitě a dispozici.

Vhodné pro: venkovní, firemní a sportovní akce, oslavy a svatby. Možnost koncertního i celovečerního vystoupení.

Podrobné informace najdete v katalogu balíčků:

Co o nás říkají klienti?

Jdete do toho s námi?

Rádi se staneme součástí i vašeho významného dne. Slibujeme, že uděláme vše pro to, aby byl večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu!

Někteří z klientů,

organizátorů a projektů, na jejichž události kapela Melodikum účinkovala:

Hlavní partneři kapely Melodikum: